projektant wnętrz

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

18 listopada 2015, 19:07

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak oceniacie kontakty z projektantami?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2016, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja do tej pory współpracowałam z jednym projektantem i nie narzekam. W tym roku planuję kolejny remont i myślę o zgłoszeniu się do kaizeninterior.pl Słyszałam sporo pozytywnych opinii na temat tej firmy. Zależy mi na całkowitej zmianie aranżacji w mieszkaniu. Ma być jasno, nowocześnie i z pazurem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2016, 20:55

Zgadzam sie: good 0 bad

A ogólie ile taki projektankt kosztuje i od czego wylicza się jego stawkę, bo szczerze to nigdy nie miałem z nimi styczności :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2016, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Projektant to jest bardzo dobry pomysł, ale najlepiej określić z nim zakres jego obowiązków. Czym ma się zająć a czym już nie i koniecznie uzgadniać z nami swoje pomysły. Bo mieszkanie ma być nie tylko ładne, ale również funkcjonalne. Dla wielu osób projektant to jest jeszcze finansowa fanaberia, ale uważam, że jeśli inwestujemy w mieszkanie, to warto, żeby było estetyczne. Wiele osób chwali się tym, że same urządzały wnętrza. Ale często pozostawia to wiele do życzenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2016, 20:15

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy macie może studio projektowe z okolic łodzi, które podjęłoby się zaprojektowania nowoczesnej aranżacji?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lutego 2016, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie projekt kuchni przygotowało Studio Leo Projekt. Bardzo ładnie wykończyli to wnętrze. Funkcjonalne, praktyczne, a każdy skrawek powierzchni został zagospodarowany.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2016, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Chociaż Uważam, że jak ktoś chce zatrudnić projektanta i ma wystarczające środki, to dobrze jest go wynająć. Ale jeśli wolimy sami coś ciekawego wymyślić, to na internecie na pewno znajdziemy jakieś ciekawe aranżacje. Mnie spodobały się pomysły na aranżacje salonu ze strony innetapety.pl. Zobaczcie te propozycje:

Zdjęcia ze strony: http://innetapety.pl/aranzacje-salonu

Ten post był edytowany przez aneczka28 dnia: 15 lutego 2016, 12:48
Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2016, 17:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zatrudniałem niedawno do zaaranżowania mieszkania studio mioko, tu masz namiar: http://mioko.com.pl/ chciałem, żeby mi zrobili fajny projekt nwoczoesnego mieszkania, gdzie będą królowały biel, czerń szarości. Umówiłem się na spotkanie, dzięki czemu powstała fajna arannżacja. Zerknij sobie na ich przykładowe relizacje

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2016, 08:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli chodzi o projektanta wnętrz i dobrą firmę,to tak się składa,że zajmujemy się tym na co dzień,więc możemy pomóc i doradzić na forum,przykładowe projekty znajdziecie na www.ArtDeVivre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2016, 09:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Na ścianach fajnie wyglądają tapety ścienne :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 111 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Kuchnia Liczba postów: 35 Grupa: Wykańczamy... Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://kuchenne.pl/ , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi akcesoriami kuchennymi. Posiad...
  • Okna do domu Liczba postów: 37 Grupa: Wykańczamy... Okna są kluczowym elementem każdego domu, wpływając zarówno na jego wygląd zewnętrzny, jak i funkcjonalność oraz komfort mieszkania. Wybór odpowiednich okien do...
  • Żaluzje drewniane - jakie wybrać? Liczba postów: 10 Grupa: Wykańczamy... W takim razie możesz sprawdzić artykuł https://abb24.pl/zaluzje-drewniane-a-zal uzje-aluminiowe-ktore-sa-lepsze/, który porusza temat porównania żaluzji drewnian...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 445 Grupa: Wykańczamy... Co drewno, to drewno ;) Jemu jakości się nie odbierze. Tylko tyle, że producent producentowi nie równy ;) Ja mimo wszystko postawiłam na Baltic Wood i jestem za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19330 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 135

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >