rolety rzymskie

« Powrót do grupy: Karnisze

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

5 sierpnia 2011, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy to dobre miejsce, ale chciałbym się dowiedzieć jaka jest różnica między roletą rzymską, a taką zwykła... Narzeczona chce kupić coś takiego do kuchni:

http://www.ardeko.pl/oferta/photo/rzymska1.jpg

Co o tym sądzicie?

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 15:09
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2011, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne.... ale szczerze to nie wiem czym takie różnią się od tych zwykłych na prawdę, może jestem jakiś głupol ale nie wiem heheh, myślę że te co są na zdjęciu będą pasowały do kuchni

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 grudnia 2011, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Kwiatkiiiii...???? nieee tylko nie kwiaty ja was bardzo proszę. Oczywiście o gustach się nie dyskutuje... hehe No rolety rzymskie... coś słyszałem są solidniejsze od tych zwykłych

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2013, 09:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Kwiaty też mogą być ładne - jeśli są stylowe i dopasowane do wnętrza. Widziałem bardzo ładne rzeczy oparte na takiej stylistyce - wszystko zależy kto ci aranżuje wnętrze

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2013, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

zwykła roleta jest bardzo minimalistyczna, tkanina zainstalowana na drążku, rozwija się w dół. roleta rzymska jest zazwyczaj z innego rodzaju materiału - raczej z jakiegoś lepszego. roleta rzymska nie zwija się tylko podnosi tworząc harmonijkę. wygląda bardziej elegancko.
rolety rzymskie można zrobić z prawie każdego materiału, na przykład grubszego zasłonowego jak ten http://polontex.com.pl/galeria/produkt_gallery/foto_1305.jpg
a rolety zwykłe mogą być tylko z takiej specyficznej sztywnej tkaniny - inaczej by się zacinały.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2013, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik domi_w napisał: zwykła roleta jest bardzo minimalistyczna, tkanina
zainstalowana na drążku, rozwija się w dół. roleta
rzymska jest zazwyczaj z innego rodzaju materiału - raczej
z jakiegoś lepszego. roleta rzymska nie zwija się tylko
podnosi tworząc harmonijkę. wygląda bardziej elegancko.


rolety rzymskie można zrobić z prawie każdego materiału,
na przykład grubszego zasłonowego jak ten
http://polontex.com.pl/galeria/produkt_gallery/foto_1305.jpg


a rolety zwykłe mogą być tylko z takiej specyficznej
sztywnej tkaniny - inaczej by się zacinały.


dzięki za opis.
a czy w polontexie można zamówić materiał wraz z szyciem? nie mam zbyt wielkich umiejętności manualnych...

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2013, 15:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam nie widzę różnic. A może chciałbyś zobaczyć rolety okienne jakie sprzedaje sklep Gardinia. Ja tam zakupiłam swoje i cieszę się już nimi 2 miesiąc. Można ich pracę śmiało pochwalić :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2013, 20:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście mogę polecić rolety rzymskie, gdyż wyglądem naprawdę mogą zastąpić firanki czyli jeden wydatek mniej. Sam zastosowałem takie rolety okienne i razem z żoną sobie je chwalimy. Goście też zawsze się nimi zachwycają.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2013, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno to dość ciekawy i mało typowy pomysł jak na nasze polskie realia. Ja bym nie brał tylko za jasnych, bo mogą być problemy z doczyszczeniem tego. Chyba, że to się ściąga i można np. wrzucić do pralki?

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2013, 00:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że można wrzucić do pralki. Sam mam takie rolety rzymskie http://gardinia.pl/produkty/rolety/41/rolety_rzymskie_roma_m ini/1219.html firmy Gardinia i tak jak polecał producent piorę je w 30 stopniach i wszystko jest ok, do tego prasuję je ciepłym żelazkiem.

Rolety to w ogóle bardzo dobre rozwiązanie dla tych, którzy oczekują połączenia funkcjonalności i dekoracyjności w jednym produkcie. Polecam :)

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 15:24
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Szyny sufitowe? Liczba postów: 7 Grupa: Karnisze Polskie gry online to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Znajdziesz tu gry dla każdego, niezależnie od wieku czy zainteresowań. Możesz grać w gry akcj...
  • Zasłonya karnisz Liczba postów: 8 Grupa: Karnisze Ale po co własnoręcznie? Szybciej byłoby kupić, a na targach da się znaleźć rzeczy dobrej jakości :)
  • Karnisze metalowe - fachowa porada Liczba postów: 4 Grupa: Karnisze Dzięki. Poszukuję dobrych jakościowo karniszy www.mogilno.org
  • Nieestetyczne dziury po karniszach Liczba postów: 6 Grupa: Karnisze Tez polecam takie zaprawy, którymi możesz wypełnić tego typu dziury albo ubytki w ścianach. Problem jest tylko wtedy, kiedy masz ścianę w zupełnie innym kolorze...
  • Karnisze elektryczne? Liczba postów: 59 Grupa: Karnisze Dlaczego przesada? Ludzie teraz mają salony złożone np z 4 okien po ~6m długości każde. Codzienne zasłanianie i odsłanianie takich okien po dłuższym czasie staj...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >