salon i pokój dla dziecka

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

12 sierpnia 2014, 23:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Osoby, które nie chcą urządzać pokoju dla dziecka w jaskrawych barwach typu intensywny róż, błękit, pomarańcz czy żółć, polecam stonowany i klasyczny szary. Barwa ta, dotąd kojarzona raczej tylko z pokojami dla dorosłych, jest podstawą naszej kolekcji dodatków Cambridge.

http://www.caramella.pl/kolekcje/kolekcja_cam bridge

Ten post był edytowany przez Studio Caramella dnia: 12 sierpnia 2014, 23:18
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 grudnia 2014, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie. A jak kupowaliście łóżeczko i www.5materace.pl/materac-dla-dziecka?lepi ej miękki czy twardy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 grudnia 2014, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem zbyt zimne wnętrze,ten kolor jaki pozostałe dodatki nie pasują do pokoju dziecięcego,nie są rażące w oczy i to chyba ich jedyny plus. brak mi tutaj ciepłych kolorów,barw,przypomina bardziej styl skandynawski.


www.MeblezKrakowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2015, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem pokój dziecka powinien być kolorowy i przytulny. Zimne, jasne barwy odpadają jak dla mnie. Jeśli nie masz pomysłów to przeczytaj ten artykuł Urządzanie pokoju dziecka - wartościowe inspiracje! Mi bardzo pomógł w urządzeniu pokoju moich księżniczek. A jeśli naprawdę nie znasz się na aranżacji wnętrz to pozostaje ci projektant.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2015, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Pokój dziecięcy bywa faktycznie trudny do urządzenia, bo przecież dzieci tak szybko rosną. ;) Myślę, że tutaj przysłowiowy "diabeł" tkwi w szczegółach (albo dodatkach :D), natomiast meble powinny być przytulne i na tyle uniwersalne, by dziecko chciało mieszkać w pokoju także wówczas, gdy już będzie starsze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2015, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi ściśle o pokój dla dziecka to powinniśmy postawić na jasne i ciepłe kolory,takie które oddadzą pozytywne emocje. Akurat zajmujemy się aranżacją wnętrz,więc możecie liczyć na nasza pomoc i fachowe porady:0

Pozdrawiam www.Duid.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2015, 17:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Połącz ciepły wygląd z praktycznością, tak by można było szybko zmieniać wygląd.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 maja 2015, 14:10

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo ładne meble dziecięce są u http://www.33meble.pl/ Szczecin, dziecko potrzebuje atrakcyjnej przestrzeni wokół siebie, wybrałam meble porządne i atrakcyjne wizualnie

Zgłoś | Cytuj | Link

1 maja 2015, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba pokój dla dziecka jest najprzyjemniejszy do urządzania. Jest szereg nietypowych łóżek, lamp, dywanów, które można do siebie dobrać.


_______________________
htttp://www.conrad.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2015, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik katrina napisał: Połącz ciepły wygląd z praktycznością, tak by można
było szybko zmieniać wygląd.


Otóż to ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • kanalizacja Liczba postów: 150 Grupa: Wykańczamy... Ja polecam super skuteczne udrażnianie zlewu w Warszawie sprężyną elektryczną https://udraznianiekanalizacji.eu/hydrau lik-profesjonale-udraznianie-zlewu-warsz aw...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 109 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Żaluzje drewniane - jakie wybrać? Liczba postów: 9 Grupa: Wykańczamy... W takim razie możesz sprawdzić artykuł https://abb24.pl/zaluzje-drewniane-a-zal uzje-aluminiowe-ktore-sa-lepsze/, który porusza temat porównania żaluzji drewnian...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 437 Grupa: Wykańczamy... Ja polecam podłogę z drewna od Baltic Wood. Jest estetycznie i bardzo ładnie komponuje się z meblami i ścianami
  • Wykończenie wnętrz Liczba postów: 279 Grupa: Wykańczamy... Ja mogę się pochwalić, że kupiłam nowy dom i też teraz będę go aranżować. Tak słyszałam, że galeria wnętrz w Katowicach Home Concept jest godna uwagi.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 143

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >