szybki montaż pv

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

24 sierpnia 2022, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy to już norma, że na podzespoły do instalacji i sam montaż trzeba czekać nawet 2 miesiące i potem swoje 3 tygodnie na podłączenie do sieci? Dziwi mnie to bo podobno Polacy trochę odpuścili fotowoltaikę, po zmianie przepisów. Czy to normalne, że na montaż musiałbym czekać nawet 2-miesiące? Firmy tłumaczą się zerwanym łańcuchem dostaw i nadal popytem. Ile w tym prawdy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 sierpnia 2022, 14:39

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy u kogo kupujesz tą fotowoltaikę – jeśli w firmie wydającej krocie na reklamę to i owszem. Ja na moja czekałem 2 tygodnie i na podpięcie do sieci też jakiś tydzień, także nie ma dramatu. Ważne żeby wybrać firmę która ma swoje magazyny ze sprzętem a nie taka która dopiero czeka na dostawę. Myślę, ze fotowoltaika wcale nie stała się mniej popularna, szczególnie jeśli już czujemy na plecach zbliżające się podwyżki cen energii w styczniu to warto temu zaradzić. Jeśli ktoś ma kasę na pompę ciepła to już w ogóle jest urządzony, bo może liczyć na tanie ciepło dosłownie z powietrza. A jeśli chodzi o szczegóły mojej instalacji pv to całość zaprojektowała i złożyła firma Synergio, maja odziały w każdym województwie i co ważne stale uzupełniane magazyny. Za rok pewnie zgłoszę się do nich po pompę powietrzną, tylko jeszcze ogarnę ocieplenie domu a z tym aktualnie nie jest łatwo – ceny materiałów i z pracownikami nie jest lekko.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2022, 16:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakieś dwa lata temu gdy postanowiłem założyć u siebie panele fotowoltaiczne nie miałem kompletnie pojęcia jak bardzo zmienią się moje potrzeby dotyczące poboru energii. Druga sprawa to ceny energii tak poszybowały. że nie zostawiły mi wyboru i musiałem dołożyć kilka paneli, żeby móc w przyszłości zamontować pompę ciepła. Skorzystałem z oferty https://www.hewalex.pl/oferta/fotowoltaika/ ponieważ mieli bardzo korzystne ceny. Na ich stronie można zapoznać się z ofertą na panele fotowoltaiczne oraz wszystkie elementy potrzebne do montażu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dom energooszczedny Liczba postów: 143 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • Jak wyliczyć zaoszczędzenie ciepła? Liczba postów: 32 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem tego typu obliczenia nie są możliwe, ponieważ zawsze po drodze wypadnie coś co zwiększy nasze rachunki za prąd czy ogrzewanie. Taka kwota może być....
  • Siatki dla kota i przeciw ptakom Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Pewnie bardzo dużo osób zainteresuje się siatka na okno dla kota . Tak naprawdę to jest bardzo interesująca oferta.
  • Zarządzanie nieruchomościami Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem na pewno warto się zainteresować zarządca nieruchomości Łódź . To jest naprawdę bardzo dobra oferta.
  • Pompa ciepła Liczba postów: 5 Grupa: Ekologiczny... Jeżeli chodzi o pompy ciepła to jeśli chcesz skorzystać z programu czyste powietrze to pompa musi spełniać wysokie normy a to gwarantują produkty tego producent...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >