wanna czy prysznic

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

22 sierpnia 2009, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie to przypomina jakiś magazyn, nie dom :(
Też bym nie chciała tam mieszkać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2009, 00:36

Zgadzam sie: good 0 bad

drogi gościu każdy ma swoje potrzeby i swój gust ja jestem handlowcem i na co dzień mam dużo stresów różnego rodzaju nie wyobrażam sobie wracać do domu wyglądającego jak przejaskrawione nowoczesne biuro ale jeśli Tobie się podoba to życzę abyś w takim domku zamieszkał. Kiedyś takie wykończenia mi się podobały ale to było dawno i jak widzisz zmieniło się.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2009, 17:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Dół jest jak najbardziej ok, ale góra już trochę za bardzo pokazowa, a za mało funkcjonalna...

Pozdrawiam,
------
najlepsze mieszkania w Gdynii

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2009, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

mi najbardziej nie podchodzi ten prysznic na środku.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2018, 22:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie prysznic, ale oczywiście z krzesełkiem. U mnie w domu mieszka też mój tata, który jest już starszą osobą. Dlatego przy remoncie łazienki od razu o tym pomyśleliśmy i zamówiliśmy z https://www.sklepmedicus.pl/pl/c/Krzesla/114< /a> krzesło pod prysznic :) To pomaga tacie w sprawnej i bezpiecznej kąpieli!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 grudnia 2018, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzecz gustu jak i samej łazienki, jej powierzchni. Im jest ona większa na tym więcej rozwiązań można sobie pozwolić. Teraz w okresie przedświątecznym możemy znaleźć szereg promocji i rabatów na wybrane artykuły do łazienki.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2018, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Kiedyś oglądałam program o urządzaniu wnętrz i mądra pani prowadząca powiedziała, że paradoksalnie wanna zajmuje mniej miejsca niż prysznic. Trzeba pamiętać o tym, że w łazience ważna jest armatura dobrej jakości i tutaj np. dobrze sprawdzi się Kludi.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2019, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdź czy w twoim mieście jest salon Bokaro, tam maja na prawdę duży wybór wyposażenia do łazienki i kabin prysznicowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2019, 20:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj sporo zależy naturalnie od rozmiarów łazienki oraz od naszego budżetu - generalnie tańszą opcją zwykle jest prysznic, a i często przy tym bardziej ergonomiczną.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2019, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mi się wydaje, ze prysznic jest tańszą opcją i jeśli chodzi o zakup i o eksploatację. Poza tym zajmuje mniej miejsca i jest łatwy w utrzymaniu czystości :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >