wentylacja mechaniczna

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

29 czerwca 2009, 18:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam wentylacje mechaniczna razem z GWC. To doskonałe połaczenie którego efekt jest lepszy od samej wentylacji. Sprawai ze w domu wyczuwa sie swoisty mikroklimat. no i oczywiscie czerpiemy w przypadku zamonotowania GWC darmową energię geotermalną, zimą i latem mozna powiedziec ze jestesmy skazani na oszczednosci w ogrzewaniu naszego domku. Polecam i pzodrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2010, 21:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik richelieu napisał: Polecam wentylacje mechaniczna razem z GWC. To doskonałe połaczenie którego efekt jest lepszy od samej wentylacji. Sprawai ze w domu wyczuwa sie swoisty mikroklimat. no i oczywiscie czerpiemy w przypadku zamonotowania GWC darmową energię geotermalną, zimą i latem mozna powiedziec ze jestesmy skazani na oszczednosci w ogrzewaniu naszego domku. Polecam i pzodrawiam.

GWC to bardzo pożyteczne rozwiązanie. Sam u siebie chcę coś takiego założyć. Chociaż ostatnio trafiłem na kilka negatywnych opinii na temat GWC. Głównie chodziło o rozwijające się grzyby i nieprzyjemne zapach.

Z chęcią poczytam opinie użytkowników tego typu instalacji. Także jeżeli ktoś ma GWC w domu to zachęcam do dyskusji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2010, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepsze efekty energetyczne przy zastosowaniu GWC uzyskuje się dopiero w okresach występowania ekstremalnych warunków pogodowych, tzn. przy niskich temperaturach powietrza zewnętrznego zimą i wysokich temperaturach zewnętrznych latem. Nie mniej jednak warto choćby dlatego, że koszty wykonania są niższe od standardowej klimatyzacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2018, 20:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy tej okazji warto poruszyć temat klimatyzacji. Zimą ogrzewa pomieszczenie a latem doskonale chłodzi. Osobom z Wołomina i okolic polecam tą firmę klimatyzacja wołomin

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2018, 09:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamiast drogich kanałów i systemów wentylacyjnych, polecam postawić najtańsze i równie skuteczne rozwiązania jak urządzenie Breezair, słyszeliście już może o nim?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 listopada 2018, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Również mam u siebie wentylacje mechaniczną i jestem z niej zadowolony. Jej zaprojektowaniem i wykonaniem dla mnie zajęła się firma www.klima-venta.pl Ich siedziba znajduje się we Wrocławiu, więc polecam ją wszystkim z tych okolic.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka klimatyzacja? Liczba postów: 135 Grupa: Innowacje w... Klimy AIWA są spoko, bo nie biorą dużo prądu i mają tryb eco. Łatwo się nimi steruje, więc polecam. Model AIWA-MU25IN/OUT jest świetny do małych i średnich pomi...
  • Hale magazynowe producent Liczba postów: 2772 Grupa: Innowacje w... Wydaje mi się ze w takich halach podstawowe elementy do suwnice, wciągarki, żurawie czy różnorodne wózki widłowe. Taki asortyment na 100% możesz znaleźć w firmi...
  • Budowa hali Liczba postów: 240 Grupa: Innowacje w... Z pewnością warto zauważyć, że znaki znaki ochrony przeciwpożarowej służą jako wizualne przypomnienie dla pracowników, aby podejmowali niezbędne środki ostrożno...
  • Nowoczesne domy z drewna Liczba postów: 16 Grupa: Innowacje w... Nowoczesne domy z drewna https://domyhbe.pl/ to coraz popularniejszy trend w dzisiejszym budownictwie, łączący tradycyjne materiały budowlane z nowoczesnymi tec...
  • pompy ciepła Liczba postów: 27 Grupa: Innowacje w... Co w sumie robi taka pompa jonowa? Coraz częściej widzę gdzieś takie rozwiązania, ale właściwie nie wiem, jak to działa. Napisałabyś coś więcej?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 178

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >