abcinsekt
offline
Imię: Zwalczanie pluskiew Białystok
Nazwisko: ABC Insekt
Województwo: podlaskie
Miejscowość: Białystok
Login: abcinsekt
Wykształcenie:
Data urodzenia: 1 stycznia 1930
Płeć:
Gadu-Gadu:
Skype:
Telefon: 664769061
Strona WWW: abcinsekt.pl/uslugi/zwalczanie-pluskiew
Branże: Budownictwo mieszkalne, Instalacje, Usługi budowlane/remontowe
O mnie: „Karaluchy pod poduchy” tak się mówi na dobranoc, ale jak powiedzenie to zacznie się sprawdzać w rzeczywistości to należy szybko interweniować. Zwalczanie pluskiew, zwalczanie prusaków czy mrówek faraonek do zadanie dla firmy Abc Insekt z Białegostoku. Szybko, wyjątkowo skutecznie i nie drogo. Oferta firmy to deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja. Szczegóły na witrynie internetowej. Zapraszamy.
Praca: e-mail: bialystok@abcinsekt.pl
tel: +48 664 769 061
ul. M.C. Skłodowskiej 3
15-904 Białystok
Zainteresowania:


  • Elewacje Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Ja na przykład dowiedziałem się o elewacje z piaskowca . To jest po prostu rewelacyjna oferta.
  • Kancelaria prawna Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Mogę się pochwalić, że kilka tygodni temu dowiedziałem się o prawnik tarnów . Ciekawie ile osób skorzysta z tej oferty.
  • WYROBY BETONOWE Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Zapraszam wszystkich do rewelacyjnej oferty płyty ażurowe Kraków . Sam o tej ofercie wiem od kumpla.
  • WYLEWKI Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Kilka tygodni temu skorzystałem z wylewki cementowe . Każdy kto skorzysta z tej oferty to bardzo dobrze zrobi.
  • DEZYNSEKCJA Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Podjąłem decyzje, że na pewno bardzo szybko skorzystam z dezynsekcja kraków . To jest bardzo dobra oferta.

Społeczność budnet.pl ma już 17889 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 109

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >