Architektura – lista artykułów

Platynowe mieszkania w centrum Wołomina

W samym sercu Wołomina powstanie nowoczesny budynek wielorodzinny. W połowie października ruszy budowa Platinum Plaza. Sprzedaż już się rozpoczęła.

Wmurowanie kamienia węgielnego pod budynek Adgar Plaza w Warszawie

19 września 2007 r., po ukończeniu pierwszego etapu robót ziemnych przy realizacji budynku biurowego Adgar Plaza przy ul. Postępu w Warszawie, odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod obiekt. Inwestorem nowoczesnego kompleksu biurowego jest Adgar Postępu Sp. z o.o., a generalnym wykonawcą prac budowlanych HOCHTIEF Polska Oddział Budokor.

Sportowa Spółka Akcyjna Zagłębie Lubin wybrała generalnego wykonawcę nowoczesnego stadionu piłkarskiego dla potrzeb Klubu i społeczności lokalnej

Konsorcjum budowlane firm Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa SA, HOCHTIEF Polska Sp. z o.o. oraz HOCHTIEF Construction AG Sport Facilities podpisało z Zagłębiem Lubin SSA z Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź SA kontrakt na generalne wykonawstwo w systemie „zaprojektuj i zbuduj” nowego stadionu piłkarskiego na potrzeby Klubu i społeczności lokalnej. Realizacja obiektu sportowego, spełniającego najwyższe wymagania UEFA, zostanie ukończona w grudniu 2009 roku.

Rozpoczyna się realizacja Malta Office Park w Poznaniu

Echo Investment podpisała z kielecką firmą budowlaną FAKT umowę na wykonanie stanu surowego pierwszego etapu MALTA OFFICE PARK w Poznaniu.

Nowa inwestycja w Łodzi

Mermaid Holdings i Slamanca Finance wspólnie przeprowadzą rewitalizację dawnych zakładów odzieżowych im. Adama Próchnika w Łodzi. W miejscu dawnych szwalni powstaną niebawem nowoczesne biurowce.

Warbud SA generalnym wykonawcą inwestycji o nazwie „Sawa Dom” w Warszawie

14 marca 2007 r. Warbud podpisał kontrakt na realizację budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Szulborskiej/Sowińskiego w Warszawie.

Rozpoczęła się budowa biurowca, który zmieni oblicze architektury bussinesowego Mokotowa

Horizon Plaza to wspólne przedsięwzięcie Curtis Development oraz niemieckiego funduszu IVG Immobilien. Projekt budynku przygotowało biuro JSK Architekci Sp. z o.o. ,a generalnym wykonawcą jest warszawska spółka Decoma Sp. z o.o.

Targówek zazieleni się zimą

Na warszawskim Targówku powstaje Zielony Park Handlowy, którego developerem jest duńska firma TK Development. Tzw. retail park, gromadzący pod jednym dachem sklepy wielkopowierzchniowe, uzupełni dotychczasową ofertę handlowego Targówka i umożliwi kompleksowe zakupy w jednej z najliczniej zamieszkanych dzielnic Warszawy.

Nowe osiedle w podpoznańskich Plewiskach stawia ostrowski Domek

Początek budowy w styczniu przyszłego roku. Pierwsze z czternastu szeregowców inwestor odda do czerwca 2007. Pozostałe do sierpnia.

Trzeci bliźniak – EDISON – biurowiec klasy A w Krakowie realizowany przez WARBUD S.A.

30 czerwca br. WARBUD S.A. podpisał umowę z GTC Korona S.A. na budowę kolejnego biurowca klasy A o nazwie EDISON w Krakowie. Obiekt ten jest bliźniaczo podobny zarówno do zrealizowanego przez WARBUD biurowca GALILEO, jak i obecnie wznoszonego biurowca NEWTON.


Stron: 52 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  49 50 51 52  ▸

Czytaj też…

Kalkulator zużycia materiałów do budowy sufitów podwieszanych

Społeczność budnet.pl ma już 17657 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 208

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >