Domy bliźniacze w podpoznańskich Kamionkach

Domy bliźniacze w podpoznańskich Kamionkach

Na Osiedlu Przy Lesie w podpoznańskich Kamionkach powstało już prawie 200 domków jednorodzinnych. Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk, ze względu na duże zainteresowanie, wprowadziło w tej lokalizacji także nową ofertę – domów bliźniaczych. Klientów przyciąga tu nie tylko położenie i ciekawa architektura, ale także atrakcyjna cena. Czytaj dalej

Osiedle Przy Lesie powstaje w Kamionkach, na południe od Poznania. Usytuowane jest na skraju kompleksu leśnego. Z przyrodą doskonale komponuje się architektura osiedla utrzymana w stylu angielskim. Elewacje domów wykonane są z cegły klinkierowej lub tynku mineralnego.


W Lusówku pod Poznaniem trwa budowa Osiedla Rozalin

 

Sporym zainteresowaniem cieszy się tam nowa oferta poznańskiego dewelopera Przedsiębiorstwa A. Grzegorczyk – domy bliźniacze, budowane w typie dwóch projektów Diament. Bliźniaki można zakupić w dwóch metrażach: 88 i 90 m kw.

 

W Poznaniu powstanie Klaster Grunwaldzka

 

Domy jednorodzinne są 4-, 5- oraz 6-pokojowe. Ich powierzchnia wynosi od 136,4 do 160,9 m kw. Działki są w metrażu od 800 do 1150 m kw. Istnieje również możliwość wybrania projektu z garażem lub bez.

 

 

To co wyróżnia Osiedle Przy Lesie to wysoka jakość materiałów oraz podwyższony stan deweloperski w obu typach zabudowy. Elewacja z cegły klinkierowej, oprócz walorów estetycznych, chroni przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. - Zarówno bliźniaki, jak i domki wolnostojące budujemy w podwyższonym stanie deweloperskim, obejmującym m.in. rolety zewnętrzne na parterze, czy wszelkie instalacje, w tym alarmową czy TV-SAT – mówi Paweł Grzegorczyk, specjalista ds. marketingu Przedsiębiorstwa A. Grzegorczyk. Deweloper zadbał również o infrastrukturę i bezpieczeństwo na osiedlu. Wszystkie drogi są utwardzone oraz oświetlone.

 

Zapisy na szeregowce kolejnego etapu budowy Osiedla Przyjaznego w poznańskim Skórzewie

 

Klientów przyciąga także atrakcyjna cena. Deweloper oferuje domy jednorodzinne już od 3700 zł brutto za metr kw. Całkowita cena za dom bliźniaczy wynosi natomiast nieco ponad 397 tys. zł brutto.


Poznaniacy coraz chętniej uciekają na obrzeża aglomeracji

 

- Obecnie dwa domy bliźniacze w stanie deweloperskim są już gotowe i czekają na klientów – dodaje P. Grzegorczyk. Ponadto nabywcy otrzymują pomoc dewelopera przy sprzedaży poprzednich domów czy mieszkań oraz preferencyjne warunki kredytowania we współpracujących z deweloperem bankach.

 

 

Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Położenie osiedla sprzyja zarówno rekreacji, jak i aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Kamionki to doskonałe miejsce dla tych, którzy chcą mieszkać z dala od miejskiego zgiełku, ale z dogodnym połączeniem z centrum. Dzięki wyremontowanej trasie Katowickiej dojazd do Poznania jest szybki i nieuciążliwy.

Źródło: passionPR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19219 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 217

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >