Hirny BD w słońcu Międzylesia - nowa inwestycja budowlana developera

Hirny BD w słońcu Międzylesia - nowa inwestycja budowlana developera

W zielonej i pięknej okolicy Międzylesia powstaje ekskluzywny apartamentowiec „Słoneczne Patio”. Czytaj dalej

Inwestycja, składająca się z 40 mieszkań, jest realizowana przez warszawskiego dewelopera Hirny BD S.A. Jej wartość wynosi około 21 mln zł. Przewidywany termin oddania mieszkań do użytku to czerwiec 2009. Mieszkańcy apartamentowca będą mieli wiele udogodnień m.in. własną stację uzdatniania wody.  Ceny kształtują się w przedziale 5700 – 6050 zł za m2.
 
Atrakcyjna lokalizacja była priorytetem przy zakupie gruntu pod kolejną inwestycję warszawskiego dewelopera Hirny BD. Ekskluzywny apartamentowiec powstanie w zielonej i cichej okolicy Międzylesia, położenie działki zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta.  
 
Nowy budynek mieszkalny powstaje na początku pasa uzdrowiskowego usytuowanego przy rozległych terenach zielonych, jaki stanowi obszar  Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.
Usytuowanie działki w otoczeniu drzew, świeże powietrze, brak spalin to tylko kilka z wielu zalet mieszkania w Słonecznym Patio. Doskonałe skomunikowanie z centrum miasta zapewni nowy węzeł drogowy ul. Marsa - Trasa Siekierkowska, który pozwoli na szybkie przedostanie się na drugi brzeg Wisły. Dla tych, co wolą korzystać z komunikacji miejskiej dojeżdżając do pracy, wygodnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z połączeń autobusowych lub z kolejki PKP. Przystanek autobusowy znajduje się w bliskiej odległości od Słonecznego Patio, a kilkaset metrów dalej jest stacja PKP, skąd w ciągu 20 minut można dojechać pociągiem do centrum Warszawy.
W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji realizowanej przez Hirny BD znajdują się również wszelkie instytucje użyteczności publicznej, a także najlepsza w kraju placówka medyczna dla maluchów, czyli Centrum Zdrowia Dziecka.

Słoneczne Patio w Międzylesiu jest czterdziesto mieszkaniową inwestycją Hirny BD. Budowany apartamentowiec ma kształt litery „C”, co pozwala zamknąć  otwartą  przestrzeń w kształcie wewnętrznego dziedzińca. Cztery oddzielne wejścia do budynku zapewnią przyszłym mieszkańcom poczucie intymności. Miejsca parkingowe zostały zaplanowane w podziemiu, aby całkowicie wyeliminować ruch samochodowy na terenie posesji.
W czterokondygnacyjnym budynku zostały zaprojektowane mieszkania, dwu, trzy i czteropokojowe o powierzchniach od 50,16 m2 do 135,97 m2. Wszystkie mają atrakcyjne balkony lub tarasy. Lokale na trzecim piętrze posiadają dostęp do antresoli na poddaszu, przez co stają się mieszkaniami dwupoziomowymi.
Windy dowiozą mieszkańców do wszystkich kondygnacji począwszy od poziomu garaży. Są to cichobieżne windy II generacji, wyposażone we własny system zasilania, dzięki któremu nie zatrzymają się między piętrami nawet wtedy, kiedy odłączony zostanie dopływ energii elektrycznej.
 
Ogromną zaletą Słonecznego Patio jest umieszczenie w budynku własnej stacji uzdatniania wody pitnej. Stacja wyposażona jest w zespół filtrów i sterylizującą lampę UV, jaka stosowana jest m.in. na salach operacyjnych. Dzięki temu woda dostarczana do mieszkań będzie odpowiadała jakością wodzie źródlanej.
Teren inwestycji będzie ogrodzony i monitorowany, aby zapewnić spokój i bezpieczeństwo mieszkańcom oraz ograniczyć dostęp nieproszonym gościom.
Przewidywany termin oddania to czerwiec 2009. Ceny mieszkań o metrażu 77m2 – do 130m2  w standardzie deweloperskim, kształtują się w przedziale od 5700 zł do 6050 zł za m2.
Źródło: Tauber Promotion / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Budowa hali Liczba postów: 168 Grupa: Innowacje w... Polecam zapoznać się z ofertą firmy https://www.stomar.com/, która oferuję kraty zgrzewane, prasowane i ocynkowane, a także gretingi i panele na stopnie schodów...
  • Bloczki betonowe opinie Liczba postów: 33 Grupa: Innowacje w... Może pomocny będzie namiar na firmę Ceramot http://www.ceramot.pl/kontakt, która zajmuję się produkcją betonu, sprzedażą kruszyw oraz transportem materiałów bu...
  • Nowoczesna architektura budynków Liczba postów: 13 Grupa: Architektur... Jeśli jesteście zainteresowani rozwiązaniami dla nowoczesnej architektury to warto zwrócić uwagę na systemy ścienny płyt warstwowych kingspan https://www.kingsp...
  • Zabezpieczenia przeciwpożarowe Liczba postów: 71 Grupa: Innowacje w... Wiele osób bagatelizuję ochronę przeciwpożarową w budynkach przemysłowych. Dlatego niestety dochodzi do tak wielu nieszczęśliwych zdarzeń. Ja w ubiegłym roku ko...
  • Warszawa ma kolejny artystyczny mural, w którym no... Liczba postów: 1 Grupa: Architektur... Find instant solutions for thousands of college homework questions like: the concept of a class is useful because of its ____. only on ScholarOn, the best acade...

Kalkulator zużycia materiałów do budowy sufitów podwieszanych

Społeczność budnet.pl ma już 16082 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 183

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >