Adaptacja kontenerów - co o tym sądzicie?

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

4 maja 2010, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Co sądzicie o domach mieszkalnych zrobionych z kontenerów? Opłacalne? Ile lat mogą posłużyć? Czy zdecydowalibyście się na mieszkanie w domu tego typu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 czerwca 2010, 15:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że to dość kreatywny pomysł, dla mnie adaptacja kontenerów jest jak najbardziej ok. Nie wiem czy zdecydowalabym się na mieszkanie tego typu ale np. na jakieś przenośne biuro gdzie trzeba część pracowników przenieść do innej miejscowości np. na czas jakiś prac, to pomysł jest jak najbardziej ok. Jeśli chodzi o wytrzymałość to myślę, że dobre kilka lat :) A co do opłacalności hmmm... patrząc z mojego punktu widzenia uważam, że jest dość opłacalne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2010, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Absolutnie nie chciał bym mieszkać w takim kontenerze i nie wyobrażam sobie jak można spędzić w takim mieszkaniu całe życie. Ponoć można, w końcu wielu Amerykanów mieszka w przyczepach kempingowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2011, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

grunt to spojrzec na to z przymruzeniem oka. ale chyab nieczulbym sie bezpiecznie.t am jest cieplo?

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2011, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ciepło? Przecież jak ta blacha się w lecie nagrzeje to tam w środku jest piekarnik a nie ciepło :) Nie ma to jednak jak dobrze zaprojektowany i zbudowany dom. Najlepiej z wykorzystaniem najnowszych energooszczędnych technologii i materiałów budowlanych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2015, 04:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Na jakis czas mogloby to zdac egzamin, nie jest ciezko wynająć taki kontener np. www.kontener-serwis.pl ale na dluzsza mete to raczej ciezki orzech do zgryzienia, nei chciałbym próbować…

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2015, 21:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik m4rekkk napisał: grunt to spojrzec na to z przymruzeniem oka. ale chyab
nieczulbym sie bezpiecznie.t am jest cieplo?


Blachę się izoluje. Nikt nie mieszka w blaszaku. Do tego jeszcze dochodzi wentylacja mechaniczna. Nie jest źle, a poza tym taniej aniżeli dom tradycyjny.

Ludzie robią z hal fabrycznych mieszkania, a co dopiero z kontenerów!

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2015, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

jakoś to do mnie nie przemawia... To już jakimś takim bardziej ludzkim rozwiązaniem wydaje mi sie przyczepa kempingowa jak np taka z www.boufen.pl, chociaz tutaj jeszcze pozostaje kwestia ogrzania w zime

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2015, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla chcącego nic trudnego. Domy z kontenerów jak również przyczepy kempingowe
najlepiej i najtaniej jest ogrzewać podczerwienią.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2016, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

no może na jakaś działkę to nie jest zły pomyśl. Kontenery nowe i używane w dobrych cenach można znaleźć w tej firmie http://aproservice.com/ z Gliwic. Ja od nich wynajmowałem kontener budowlany jak stawiałem dom.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka klimatyzacja? Liczba postów: 135 Grupa: Innowacje w... Klimy AIWA są spoko, bo nie biorą dużo prądu i mają tryb eco. Łatwo się nimi steruje, więc polecam. Model AIWA-MU25IN/OUT jest świetny do małych i średnich pomi...
  • Hale magazynowe producent Liczba postów: 2772 Grupa: Innowacje w... Wydaje mi się ze w takich halach podstawowe elementy do suwnice, wciągarki, żurawie czy różnorodne wózki widłowe. Taki asortyment na 100% możesz znaleźć w firmi...
  • Budowa hali Liczba postów: 240 Grupa: Innowacje w... Z pewnością warto zauważyć, że znaki znaki ochrony przeciwpożarowej służą jako wizualne przypomnienie dla pracowników, aby podejmowali niezbędne środki ostrożno...
  • Nowoczesne domy z drewna Liczba postów: 16 Grupa: Innowacje w... Nowoczesne domy z drewna https://domyhbe.pl/ to coraz popularniejszy trend w dzisiejszym budownictwie, łączący tradycyjne materiały budowlane z nowoczesnymi tec...
  • pompy ciepła Liczba postów: 27 Grupa: Innowacje w... Co w sumie robi taka pompa jonowa? Coraz częściej widzę gdzieś takie rozwiązania, ale właściwie nie wiem, jak to działa. Napisałabyś coś więcej?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 310

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >