Biało-czerwona łazienka i kuchnia

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

12 stycznia 2012, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem w kuchni powinniśmy zachować pewien umiar,a połączenie bieli i czerwieni jakoś nie bardzo mi tam pasuje.. Co innego w łazience,gdzie kompozycja może być dowolna,ważne jest to aby dobrze czuć się w danym pomieszczeniu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2012, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlaczego by nie biel i czerwień, w końcu to nasze barwy narodowe, ja bardzo lubie połączenie tych dwóch barw i jak najbardziej odpowiadała by mi ta kolorystyka w kuchni. Trzeba czasem zaszaleć :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2012, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Przemyślałem sprawę i myślę, że to może być jednak niezły pomysł. Tym bardziej ze względu na zbliżające się euro. W biało-czerwonych wnętrzach duch polskiego kibica będzie czuł się rewelacyjnie;). Po Euro może już nie być tak wesoło, ale żyjmy chwilą;)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2012, 15:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Hehehe dobre dobre, tylko obawiam się że w razie porażki naszej reprezentacji (czego nie życzę) ze złości mój narzeczony pomalowałby chociażby sprayem na inne kolory hehe ale ogólnie biel i czerień w kuchni dobrze mi się kojarzy


Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2012, 15:32

Zgadzam sie: good 0 bad

A może czarne i czerwone - błyszczące meble w takich kolorach wyglądają bardzo interesująco. Miałem kiedyś taką fajną fotkę ale nie potrafię jej teraz znaleźć.

Ogłoszenia Zlecenia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2012, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się bardzo podoba czarno-białe połączenie w łazience. Znalazłam bardzo fajną tu http://www.lazienka.com.pl/porady/czarno-biaaa-klasyka/

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2012, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Miniaturka - bardzo ladna kuchnia! :)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2012, 20:48

Zgadzam sie: good 0 bad

W ogóle ostry , jaskrawy kolor wkomponowany w białą kuchnię to bajka, coś ala ta mała kuchnia, ale jakże urocza ... http://www.decoroom.eu/realizacje/mieszkania-ul-wloscianska- 40m2/

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2012, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jacek pisze:Atak na GMO przez ekologf3w jest tak samo dla mnie nirzeozumiały jak przerwanie budowy obwodnicy wschodniej w Warszawie z powodu rybki znalezionej w bajorze. Wczoraj zrobiłem tygodniowe zakupy. Przyjrzałem się składowi poszczegf3lnych produktf3w. Oprf3cz tego zasadniczego znalazłem pięć w innych więcej składnikf3w o nazwach nie znanych mi. Niektf3re były oznaczone literka E i cyframi. To czysta chemia. Znajduje się to wszędzie nawet w pojemniku zawierające solone filety śledziowe. A tony chemii wylewanych w czasie opryskf3w ktf3re oprf3cz tego ze zjadamy, wnikają do gleby niszcząc wszystko co żyje. Czy to jest groźniejsze od GMO. Niestety nikt mi nie odpowie. Po prostu to jest czyste gdybanie. Nie ma żadnych dowodf3w na szkodliwość modyfikowanej żywności a może wprost przeciwnie. Pozwoli na wyeliminowanie chemii.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2012, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

A co to ma z kuchnią wspólnego :) Bardzo ciekawie w tych decoroomowskich realizacjach wygląda to szkło w pasie międzyszafkowym.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >