Cichy odkurzacz - jaki?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15

12 października 2020, 19:05

Zgadzam sie: good 0 bad

A co sądzicie o odkurzaczach ręcznych? Np marki Dyson?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 października 2020, 10:55

Jak odkurzacz to tylko automatyczny, kupiłam swój na promocji z Geekbuying i jest rewelacyjny sam odkurza, nie trzeba po nim poprawiać. Przy trójce dzieci to zbawienie. To pl dystrybucja,po 3 dniach odkurzacz miałam już w domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 listopada 2020, 11:28

Roomba jest bardzo cicha a do tego praktycznie bezobsługowa. Na taką wygodę zasługuje każda pani domu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2021, 21:07

Zgadzam się. Roomba jest bardzo cicha.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Sprzęt AGD Liczba postów: 157 Grupa: Sprzęt AGD... Użytkownik Gość: karokaro napisał: Jakiej firmy sprzęt AGD do domu kupujecie? Co sądzicie o marce Toshiba? Bardzo podoba mi się ich japoński dizajn, a jak spraw...
  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 145 Grupa: Sprzęt AGD... Pralki mają całkiem ok i tanie.
  • Fotowoltaika Liczba postów: 10 Grupa: Sprzęt AGD... Podrzucam Wam jeszcze link, na który trafiłam: https://stiloenergy.pl/nowe-zasady-rozli czania-prosumentow-od-2022-roku-zobacz-i le-mozesz-stracic/ Od 1 stycznia...
  • drukarka Liczba postów: 210 Grupa: Sprzęt AGD... brother jest najlepszy, też mam od ponad 2 lat, używam, niezawodny sprzęt!
  • piekarrniki Liczba postów: 54 Grupa: Sprzęt AGD... Odpowiednie wyposażenie gastronomiczne jest niezwykle ważne. W MM Gastro - kompleksowe wyposażenie gastronomiczne kupisz w rozsądnej cenie. Oferta sklepu jest s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17096 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 198

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >