Co sądzicie o domach szeregowych

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

26 stycznia 2011, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy uważacie, że domy szeregowe są praktyczne? Może ktoś z was mieszka w szeregowcu? Czekam na wasze opinie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2011, 20:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam mam mieszkanie w szeregowcu - 2poziomowe. Takie rozwiązanie to połączenie mieszkania i domu, szczególnie jak sie ma ogródek :-)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 marca 2011, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

A powiedz jak jest z akustyką? Czy jest tak jak w bloku, że ściany są tak cienkie że słyszę jak sąsiad piętro niżej kicha?

Też bym chciał kupić mieszkanie szeregowcu dlatego każda opinia dla mnie się liczy

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2011, 17:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja kuzynka mieszka w szeregowcu - nic nie narzeka, ogródek też ma z pięknym trawnikiem i akltaną, a sąsiadów ma przemiłych.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2011, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Grunt to uprzejmi sąsiedzi :) A ciekawe ile kosztuje z metra taki domek w szeregowcu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2011, 17:02

Zgadzam sie: good 0 bad

:) tak, ja mieszkam w bloku, ale wiem jak to jest z są siadami za ścianą, i słyszę jak czasami znajomi padają ofiarami swoich sąsiadów, ich muzyki, stylu życia itp. w sumie każdy jest czyimś sąsiadem. chyba że mieszka się w takim miejscu, jak moi rodzice :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2011, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za odpowiedzi, coraz bardziej mnie ciągnie do tego by zakupić mieszkanie w szeregowcu, dlatego chciałabym wiedzieć o nich praktycznie wszystko, w końcu kupno mieszkania to w większości przypadków decyzja na całe życie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2011, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mieszkam w szeregowcu, gdzie ja zajmuję poziom piwnicy i parteru, a rodzina wyżej poziom +1 i poddasze. Ściany boczne są b. grube nic nie słychać, cieńsze są te między piętrami.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2011, 22:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Mieszkam w szeregowcu z końca lat 80, z obu stron mam za sąsiadów chłopców w wieku ok 20 lat i ich rodziców do godz. 22 słucham ich muzyki, jak w domu jest cicho to słychać i rozmowy. Plusem są ciepłe ściany od strony sąsiadów.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2011, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie myślę, że w szeregowcach nie ma kłopotu ze ścianami oddzielającymi pokoje, tylko piętra sufit-podłoga. niestety, ale przecież można wyciszyć w przypadku mieszkania parterowego - sufit, a piętrowego - podłogę

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dobry sklep meblowy Warszawa Liczba postów: 50 Grupa: Domy szereg... Jaki sklep meblowy w Krakowie polecacie? meble modułowe online
  • Budowa domu Liczba postów: 160 Grupa: Domy szereg... Na portalu https://sztukaarchitektury.pl znajdziesz najobszerniejszą bazę wiedzy na temat formalności związanych z budową domu. Prezentowane tam artykuły, porad...
  • Rolnictwo Liczba postów: 88 Grupa: Domy szereg... Implementacja rozwiązań z zakresu rolnictwa cyfrowego jest kluczowa dla zwiększenia produktywności i zrównoważonego rozwoju sektora rolnego. Strona https://www....
  • Projekt domu parterowego Liczba postów: 76 Grupa: Domy szereg... [quote=kreiger.ramon]Zastanawiam się czy jest sens budowy domu jednopoziomowego. W domu parterowym nie trzeba biegać po schodach. Dobry na starość :)
  • Samochód Liczba postów: 54 Grupa: Domy szereg... Mój samochód musi mieć zmienione ubezpieczenie i to szybko bo mi się kończy stare i chcę inne. Widziałem że tutaj pomocny jest Kalkulator OC bo tam szybko można...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19106 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 298

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >