Dlaczego warto mieć w domu panele fotowoltaiczne?

« Powrót do artykułu: Dlaczego warto mieć w domu... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

25 października 2020, 16:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Fotowoltaika jest świetna zwlaszcza dla srodowiska, ale i dla portfela!!! Po instalacji od firmy Solisys zwraca mi się z miesiąca na miesiąc. Naprawde polecam, zwlaszcza ze osoby z tej firmy udziela ci wszystkich informacji, widać, ze znają się na rzeczy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2021, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam instalacje zrobioną przez www.easysun.pl i jeśli chodzi o mnie to uważam, że to będzie faktycznie dobra propozycja i będzie można liczyć na wykonanie tej instalacji na wysokim poziomie. Poza tym sama instalacja zawsze robiona profesjonalnie i dość szybko. Chyba jeśli chodzi o terminy to ta firma rzeczywiście się istotnie wyróżnia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 września 2021, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem dlatego, że rachunki są dużo nizsze, a potem koszt zaczyna się zwracać - szczególnie jak się wybierze taki wariant jak fotowoltaika + pompa ciepła, przykładowo: https://alians-oze.pl/. Polecam takie rozwiązanie, jest eko i oszczędne

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2022, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy oferta firmy nadal jest aktualna ?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2022, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli jesteśmy w temacie fotowoltaiki to polecam zapoznać się z oferta firmy, która takie instlację oferuję. Ja taką fotowoltaikę na domu mam i powiem wam, że widzę to w rachunkach. Jeżeli ktoś z was ma wątpliwości czy zakładać to zdecydowanie tak !!!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2022, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Solarna Polska - www.solarnapolska.pl oferuje sprzedaż komponentów do fotowoltaiki, falowniki, magazyny energii, konstrukcje pod instalacje. Jak masz jakieś konkretne oczekiwania to kontakt z nimi i ewentualnie rozmowa o konkretnych częściach.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2023, 16:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim warto myśleć o ekologii.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2023, 09:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Z pewnością można w ten sposób zaoszczędzić choćby na ogrzewaniu wody.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2023, 05:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak chcesz wiedzieć, od czego zależy uzysk energii z instalacji paneli fotowoltaicznych to dzwoń pod 573 396 620 i tam przedstawią Ci szczegóły współpracy i podpowiedzą, czy w Twojej lokalizacji to się w ogóle opłaca. Generalnie w Polsce panele coraz bardziej mają sens.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 161

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >