Drabina aluminiowa czy drewniana do ogrodu?

« Powrót do grupy: Ogrody

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

16 czerwca 2016, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

co do drabiny drewnianej to zgodzę się, że będzie lepsza ale TYLKO w przypadku prac związanych z elektryką (chociaż oczywiście są odpowiednie drabiny dla elektryków np. taka: http://www.alve.pl/linia/drabiny-aluminiowe/d rabiny-dla-elektrykow/drabina-uniwersalna-laminatowa,239,333 )
A co do malowania i impregnowania drabiny to ODRADZAM! Przecież jak pomalujesz drabinę drewnianą to nawet nie będzie widać gdzie są pęknięcia i w jakiej faktycznej kondycji jest drabina!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 czerwca 2016, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat elektrycy z tego co widzę,najczęściej używają aluminiowych drabin,wiec tutaj chyba nie ma żadnej reguły. Poza tym drewniana jest bardzo solidna i ma swoją wartość. Można samemu wykonać ją samodzielnie,wystarczy tylko kupić do niej odpowiednie materiały,a te znajdziecie na www.TomDrewTarTak.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2016, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

No nie wiem, mnie to nie przekonuje. Drabinę drewnianą mogę sobie zrobić sam, ale tylko w charakterze ozdoby a nie w charakterze narzędzia do pracy.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2016, 21:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest drabina aluminiowa. Sam mam taką od Krause System i chwalę sobie bardzo jej funkcjonalność. Super się sprawdza przy wielu zadaniach :)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2016, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ma być to dłuższa i większa drabina, to moim zdaniem w tym celu lepiej sprawdzi się drewniana, która także będzie bezpieczna i solidna jeżeli chodzi o jakość wykonania. Dodatkowym plusem jest to, że możemy ją zbić sami jeśli mamy w tym fachu trochę doświadczenia.

www.ZSWojtczak.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2017, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym polecał jednak drabiny aluminiowe - są lżejsze, a jeśli chodzi o jakoś wykonania i bezpieczeństwo, to nie odbiegają od tych drewnianych, zwłaszcza te Krause Systems są naprawdę bezpieczne i funkcjonalne :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2017, 08:42

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja polecam obydwa materiały, drewniana drabina w ogrodzie często po prostu się przydaje, aluminiowa z kolei należy do tych stabilnych i niezawodnych. W kwestii ceny to wszystko zależy od danego sklepu w którym zdecydujemy się je kupić.


www.PanKornik.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2017, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem drabiny aluminiowe świetnie się sprawdzają na taki okołodomowy użytek. Są poręczne, lekkie. My mamy taką Krause Systems i naprawdę świetnie zdaje egzamin :)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2017, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: maniek44 napisał: Moim zdaniem drabiny aluminiowe
świetnie się sprawdzają na taki okołodomowy użytek. Są
poręczne, lekkie. My mamy taką Krause Systems i naprawdę
świetnie zdaje egzamin :)


Zgadzam się, aluminium to moim zdaniem dobry wybór :) A Krause Systems to sprawdzona marka, więc myślę, że warto zakupić właśnie produkt tej marki.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2017, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie dużo zleży od jakości wykonania. Jeżeli kupi się bardzo dobrej jakości drewnianą solidną drabine, to będzie to moim zdaniem lepszy wybór. Chociaż z drugiej strony aluminium nie jest tak podatne na warunki zewnętrzne. Wszystko zalezy od jakości wykonania.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Plac zabaw dla dzieci Liczba postów: 48 Grupa: Ogrody Planując rozmieszczenie rzeczy w ogrodzie, niezbędna może być dobrze rozrysowana mapka. Najlepiej zrobi to geodeta. Tutaj jest o tym ciekawy wpis https://zogrod...
  • Ogrody Zimowe Liczba postów: 96 Grupa: Ogrody Ogrody zimowe to najlepsza propozycja i bardzo mi się podobają, aby można było pięknie korzystać z niego przez cały rok. Chcecie sprawdzić, które opcje są najko...
  • Jakie krzewy, kwiaty i rośliny do ogrodu? Liczba postów: 121 Grupa: Ogrody A myśleliście kiedyś nad przeprowadzeniem ekspertyzy dendrologicznej na swoich drzewach? Tutaj można na ten temat przeczytać https://limanowskie.pl/6514-komu-zl...
  • Własna uprawa pomidorów Liczba postów: 47 Grupa: Ogrody Uprawa ogrodu może być dla niektórych trudne, zwłaszcza, jeśli nie posiadają na ten temat podstawowej wiedzy. Pomocny w takiej sytuacji będzie ten poradnik ogro...
  • Woda w Ogrodzie Liczba postów: 24 Grupa: Ogrody Według mnie takie motywy bardzo fajnie wygladają. Trzeba tylko trochę sie chyba napracować, zeby stworzyć coś wyjątkowego. Widziałam tutaj http://gardenwizja.pl...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 176

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >