Drzwi balkonowe uchylne??

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

21 września 2018, 16:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Uchylne drzwi w niektórych sytuacjach mogą być bardzo dobrym pomysłem. Zobacz u nas, zajmujemy się tym od dawna i chętnie pomożemy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 stycznia 2019, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Duży wybór akcesoriów do drzwi i okien ma Ragen, już od dawna u nich kupujemy takie akcesoria. Mają swoją stronę na ragen.pl a sam sklep jest na Makuszyńskiego. Dobra obsługa na miejscu można o wszystko podpytać doradzić się, nie ma problemu z doborem konkretnego samozamykacza czy okucia pod model drzwi okien itp.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Okna Brzesko Liczba postów: 4 Grupa: Montujemy o... Wybór okien jest ogromny i okna też są coraz lepszej jakości. Dzisiejsze plastiki w niczym nie przypominają okien oferowanych jeszcze kilka lat temu, także nawe...
  • okna pcv Liczba postów: 73 Grupa: Montujemy o... Plastiki nie są złe, moim zdaniem warto zainwestować w okna Iglo 5 z Drutexu, mają dobre parametry izolacyjności termoizolacyjności, także można sporo zaoszczęd...
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 452 Grupa: Montujemy o... Z technicznych miejsc np pomiędzy garażem, a domem to ja np ulepszam zwykłe Herse poprzez dodanie uszczelki opadającej (oczywiście robi to producent u siebie) i...
  • OKNA Liczba postów: 13829 Grupa: Montujemy o... Dodam jeszcze od siebie jedną rzecz, na którą trzeba zwracać szczególną uwagę, że przy zakupie okien trzeba zwracać uwagę na prawidłowy montaż okien. Dobry mont...
  • jakie drzwi wejściowe PORTA czy GERDA Liczba postów: 200 Grupa: Montujemy o... Użytkownik theme napisał: NTT rzeczywiście są jakby oderwane od reszty oferty, ale to wychodzi im tylko na plus. Dla mnie osobiście jedyna seria jaką ja mógłbym...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19219 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 168

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >