Drzwi balkonowe uchylne??

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

21 września 2018, 16:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Uchylne drzwi w niektórych sytuacjach mogą być bardzo dobrym pomysłem. Zobacz u nas, zajmujemy się tym od dawna i chętnie pomożemy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 stycznia 2019, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Duży wybór akcesoriów do drzwi i okien ma Ragen, już od dawna u nich kupujemy takie akcesoria. Mają swoją stronę na ragen.pl a sam sklep jest na Makuszyńskiego. Dobra obsługa na miejscu można o wszystko podpytać doradzić się, nie ma problemu z doborem konkretnego samozamykacza czy okucia pod model drzwi okien itp.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• okna pcv Liczba postów: 65 Grupa: Montujemy o... Szeroki wybór okien aluminiowych i PCV znajdziesz w ofercie www.dsbud.com. Ja wybrałem okna marki Veka i jestem z nich zadowolony. Ładnie wyglądają, są szczelne...
  • OKNA Liczba postów: 12721 Grupa: Montujemy o... Zamontowanie każdego rodzaju stolarki wymaga po prostu odpowiedniego podejścia oraz doświadczenia monterów. Dobry montaż to 50% sukcesu. Drugie 50% to dobre okn...
  • Drzwi wewnętrzne Liczba postów: 253 Grupa: Montujemy o... Szeroki wybór drzwi wewnętrznych znajdziesz także w ofercie www.kada.slupsk.pl. Posiadają wiele wariantów kolorystycznych więc na pewno znajdziesz coś dla siebi...
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 434 Grupa: Montujemy o... Użytkownik piotraz napisał: Według mnie drzwi stalowe z dobrej jakości okleiną wystarczą na lata. To bardzo dobre i praktyczne rozwiązanie. Tylko trzeba wybrać....
  • Jak zabezpieczyć nowe drzwi zew. na czas budowy? Liczba postów: 18 Grupa: Montujemy o... Nie każdy może pozwolić sobie na taki luksus montażu drzwi w określonym czasie. Oczywiście nikt świadomie nie zamontuje docelowych drzwi zaraz po postawieniu śc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19134 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 116

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >