Drzwi wejściowe

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

17 lutego 2021, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć wszystkim!
Robię remont domu i planuje wymienić drzwi. Czy ktoś orientuje się gdzie znajdę solidne i bezpieczne drzwi wejściowe kraków. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

Ten post był edytowany przez Kottii dnia: 17 lutego 2021, 12:15
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2021, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

O proszę, ja musze przyznać że świetnie sprawdzają się jednak drzwi dębowe zarówno jeśli chodzi o design i dobre warunki techniczne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 marca 2021, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto sprawdzić CB Aluminium System http://www.cbaluminium.com.pl/. Produkują bardzo dobrej jakości aluminiowe okna i drzwi wejściowe w systemach Schuco. Mają duży wybór wzorów i wyposażenia, dlatego z łatwością można wybrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do potrzeb.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2021, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o Kraków to moja kuzynka tam mieszka i rozmawiałem z nią niedawno o drzwiach. Zamawiała w salonie Fenstral w Krakowie, model LAR z Aluhaus drzwi aluminiowe. Osobiście bardzo spodobały mi się te drzwi. Widać solidnie wykonane, mocne i ładne. Jak będę już wymieniał drzwi tymczasowe na te docelowe to będę brał pod uwagę ich ofertę na pewno. Kuzynka zachwala.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2021, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja od strony montażowej zdecydowanie polecę Aluhausy. Podobnie z Hormannem (droższym ale i bardziej zaawansowanym technologicznie) czy Wikędem (na klasycznej drewnianej ramie). Co mnie urzeka w tych firmach - porządnie wykonana ościeżnica, która jest zaprojektowana z głową. Ludzie skupiaja się tylko na skrzydłach, a bez dobrej ościeżnicy samo skrzydło wiele nie zdziała.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...
  • Montaż okien Liczba postów: 80 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 21 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 872 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiednich okien https://www.art4web.biz.pl/okna-plastiko we-szczecin/ dla domu to kluczowa decyzja podczas projektowania lub remontu. Okna spełniają wie...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19184 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 339

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >