Gdzie mogę znaleźć tanią ofertę kredytu hipotecznego

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

14 sierpnia 2015, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowaliśmy się z żoną na wzięcie kredytu hipotecznego. Doszliśmy do wniosku,że nie ma sensu całe życie wynajmować i chcielibyśmy jednak gdzieś osiąść na stałe.Jaki obecnie bank ma dobrą ofertę w tym zakresie ? Gdzie Wy macie kredyty i jakie oprocentowanie płacicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 sierpnia 2015, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Aktualnie bardzo dobra ofertę posiada bank Zachodni WBK:
http://www.comperia.pl/szczegoly-kredyty-hipo teczne,1626-kredyt_hipoteczny_oferta_promocyjna.html - tutaj szczegóły. Kredyt oprocentowany jest na 3,63% co znaczy,że jest to jedna z najtańszych obecnie ofert na rynku kredytów mieszkaniowych.
Jedyny minus to konieczność posiadania wkładu własnego w wysokości 14%. Czy posiadasz tyle?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2015, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za informacje .Wkład własny jest. Niestety nie 14% ale 10%. Nie wiem czy mógłbym wziąć resztę . No chyba.że jest możliwość wzięcia kredytu gotówkowego na wkład własny ale wtedy obniża się zdolnosć kredytowa tak?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2015, 10:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie bierz kredytu gotówkowego na to aby mieć wkład własny .Nie dość,ze taki kredyt jest droższy to jeszcze obniżysz swoja zdolność kredytową do tego stopnia,że nie będziesz mógł wziąc kredytu. Nie jedna osoba już w taki sposób kombinowała i nic jej z tego nie wyszło. Myślę,że jest możliwość negocjacji z bankiem.Zastanawiałeś się nad tym aby porozmawiać sobie z doradcą?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2015, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak ale szczerze powiedziawszy to nie znam żadnego polecanego doradcy w swojej okolicy.Niby jest wiele tych wszystkich firm typu open finance i innych ale nie ma do nich zaufania. Czy Twoim zdaniem lepsze jest oprocentowanie stałe czy zmienne kredytu hipotecznego?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2015, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem lepiej jest brać zmienne. Oprocentowanie stałe sprawia,że rata jest dużo droższa. Poza tym nie jest na cały okres kredytowania a jedynie na 10 czy 15 lat. Nie na więcej.
CO do doradcy to możesz zostawić numer telefonu na stronie comperia, do której tutaj podsunąłem kontakt. Ktoś się do Ciebie odezwie.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2015, 07:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie do końca orientuję się w kredytach, ale jeśli mam coś Wam doradzić, to tylko to forum smart bank, gdzie na pewno wam pomogą w kwestii oprocentowania i dogodnych rat dla Was.

Ten post był edytowany przez mołoszxx dnia: 18 sierpnia 2015, 08:02
Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2015, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Zanim zdecydujesz się na kredyt, sprawdź sobie w porównywarce jakie są aktualnie tanie kredyty na dom np. tutaj http://www.terve.pl/kredyty-hipoteczne/kredyt y-na-dom/tani-kredyt, a potem faktycznie możesz skorzystać z usług doradcy finansowego. To, że skonsultujesz się z doradcą nie oznacza, że musisz z jego porad skorzystać. A co do oprocentowania to ja mam zmienne i jestem zadowolona. Od dłuższego czasu stopy procentowe spadają więc raty miesięczne również.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2015, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

jak masz jakieś pytania o kredyty zajrzyj na stronę http://www.niskarata.org ja z niej korzystam i bardzo mi pomogła już parę razy

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2015, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkie banki mają podobne oferty kredytów hipotecznych - zamiast na oprocentowaniu radziłbym sugerować się opiniami na temat danych banków w internecie, np. czy w razie problemów ze spłatą można się nimi dogadać, czy od razy wyrzucają na bruk. Jakby co to na tej stronie szukaliśmy ofert kredytów hipotecznych http://homebanking.pl/ - w razie problemów z wyborem można się skonsultować z doradcą.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czy umiecie ze sobą rozmawiać ? Liczba postów: 50 Grupa: Trudne tema... Jeśli chcecie zrobić sobie detoks od alkoholu czy narkotyków polecam ośrodek terapii uzależnień pomorskie tam pracują najlepsi specjaliści, którzy pomogą wam wy...
  • wycieczki do gruzji Liczba postów: 14 Grupa: Trudne tema... Gruzja to całkiem ciekawy wybór. Moja koleżanka była tam w zeszłe wakacje i była bardzo zadowolona i zaskoczona ich kulturą ;)
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1705 Grupa: Trudne tema... Moge Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kliniki dentystycznej Ochota na Uśmiech - metody wstawiania zębów...
  • Grzejnik energetyczny Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... W jakim sklepie polecacie kupić dobrej jakości grzejnik energooszczędny?
  • Wakacje 2022 Liczba postów: 18 Grupa: Trudne tema... Zainteresowanym tematem mogę polecić miejsce, które sam regularnie odwiedzam z rodziną. Jeżeli szukacie atrakcji na weekend lub wyjazd rodzinny, to polecam Wam....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >