Hale, biurowce z płyt MgO

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

20 września 2016, 10:21

Zgadzam sie: good 1 bad

Firma Fasada System zajmuję się produkcją lekkich detali elewacyjnych w oparciu o własną, opatentowaną technologię. Głównie są to ozdobne profile elewacyjne typu lekkiego, które są łatwe w montażu i można je stosować na każdym materiale termo-izolacyjnym lub na zaprawie tynkarskiej. Do produkcji używamy specjalnie sezonowanego styropianu, nadającego produktom kształtu i lekkości. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów, sprawia że profile są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, dlatego można stosować je na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Posiadamy w swojej sprzedaży nowości- płyty Magnezowo – Włóknowe(MgO) są to płyty budowlane o bardzo szerokim zastosowaniu. Jest to materiał budowlany odporny jak beton i lekki jak gips.Naturalnym surowcem bazowym jest tlenek magnezu- rodzaj cementu mineralnego. Płyty te można stosować jako podkłady podłogowe, obszary o wysokim natężeniu ruchu, sufity podwieszane i samonośne, zabudowy poddaszy, ogrodzeń jak i pomieszczeń o podwyższonej wilgotności.

Ten post był edytowany przez fasadasystem. dnia: 20 września 2016, 10:38
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 kwietnia 2019, 07:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Będę musiał bliżej temu wszystkiemu się przyjrzeć. Zrobię to w tym tygodniu lub najpóźniej do końca następnego tygodnia.

___________________________________________________
https://www.olaf.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 marca 2020, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tak samo bliżej temu się przyjrzę.Jak coś będę wiedział to napiszę w tym wątku.
___________________________________________________
artsleep materace producent

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zabezpieczenia przeciwpożarowe Liczba postów: 63 Grupa: Innowacje w... Nowoczesnym i sprawdzonym rozwiązaniem jest instalacja systemu przeciwpożarowego. Dzięki specjalnym czujkom, bezzwłocznie powiadomi Straż Pożarną o zagrożeniu.....
  • Zarządzanie magazynem, który system WMS? Liczba postów: 8 Grupa: Innowacje w... Ja mogę polecić do obsługi i monitorowania magazynu System WMS od firmy Streamsoft. Na magazynie bardzo ważny czas realizacji zamówienia, dlatego warto postawić...
  • Osuszanie mieszkań- co radzicie ? Liczba postów: 14 Grupa: Innowacje w... Trzeba wybrać dobry osuszacz który skutecznie wyciągnie całą wilgoć z mieszkania kiedy jest problem z wilgocią.
  • Jaka brama garażowa? Liczba postów: 128 Grupa: Innowacje w... A ja uważam, że Wiśniowski ma bardzo wysokiej jakości bramy segmentowe i są naprawdę solidne. Kupowałem w salonie Mikea-tychy i jestem naprawdę zadowolony.
  • Bloczki betonowe opinie Liczba postów: 29 Grupa: Innowacje w... My stawialiśmy budynek z klasycznych bloczków i nie mamy na co narzekać. Dobre ceny i też budynek fajnie się trzyma.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15725 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >