JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

10 marca 2011, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

ZBIGMET to też prawdziwie polski producent.Rodzice mają te drzwi 0d 14lat.Ja mam 3lata.Mają ciekawą cechę ;oprócz tego że antywłamaniowe to i ciche.Posiadają aż 41dB wytłumienia-co dla mnie było kropką nad i.Przymierzałem się do kupna parę miesięcy,ale gdy się okazało że i paru znajomych chwali je sobie to się zdecydowałem na nie i jest wszystko o.k do disiaj.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 marca 2011, 21:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Zaproponuję też coś od siebie. Nowe rozwiązanie na rynku drzwi Porta Roma Premium. Ciepłę i solidne o konstrukcji metalowo-drewnianej. Do tego mają bolce antywyważeniowy i jak na drzwi wejściowe sa przystępne cenowo

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 marca 2011, 15:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam Gerda z centralnym zamkiem i metalowymi wkładkami - antywłamaniowe.
Polecam drzwi tej firmy choćby ze względu na jakoś. Tylko aby mieć gwarancję, montaż musi zostać przeprowadzony przez autoryzowaną ekipę.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2011, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam drzwi zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne firmy Pol-Skone. Sam zakup przyjemny i bez problemów, cena nie nadwyręża portfela, a przede wszystkim drzwi są wykonane solidnie i są naprawdę ładne, mają duży wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2011, 09:30

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie zamontowane Dierre AT3 sprawuja sie swietnie. Cena z montazem zmiescila sie w okolicy 4 tys. Sa ciche, solidne i fakt faktem sprawiaja wrazenie pancernych. Mechanizmy chodza dobrze i wydaja sie byc precyzyjne. Mielismy z nimi jeden maly problem, mianowicie glosno chodzila klamka, ale serwis przyjechal, rozebral, nasmarowal i teraz klamka chodzi jak trzeba. Dla mnie super, pamietaj ze placisz nie tylko za sam produkt ale tez za rozwiazanie przyszlych problemow, ktore moga sie zdarzyc w kazdym przypadku - w koncu robia je ludzie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2011, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

również mam drzwi POL-SKONE. Faktycznie wykonane są dokładnie i porządnie, a cena nie jest wygórowana. Jestem zadowolony, a służą mi już parę lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2011, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

projekty domów Ja bym poleciła włoskie drzwi firmy Barausse (Mega Meble)super design, trwałość i przede wszystkim naturalny fornir pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2011, 02:57

Zgadzam sie: good 0 bad

My kupowalismy z kolei w Stolpawie i musze przyznać, że drzwi zdały egzamin, dobrze ze maja regulowane zawiasy

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2011, 18:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Z doświadczenia wiem że warto postawić na znane marki, dlatego tym się głownie kierowaliśmy przy wyborze drzwi i wybraliśmy z pol-skone model Nordic. Narazie sprawdza się bardzo fajnie od kilku miesięcy i myślę że było warto. Nawet to że ma szybkę wzdłuż (wymysł żony) całkiem nieźle wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2011, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ktoś wcześniej pisał o drzwiach Włoskich, a ja się pytam po co, jak mamy swoich bardzo dobrych producentów, nie trzeba nam chyba zagranicznych. Przykład już ktoś podał pol-skone, ja podam również drzwi drewniane firmy lizurej, bo tego producenta drzwi sam posiadam i mogę polecic, pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 22 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 216

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >