Jak dobrać parapety ?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

15 października 2008, 17:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie parapety będą pasować do okien drewnianych w kolorze ciemnego brązu z widocznymi słojami?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2010, 16:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja dobrałabym parapety do koloru okien. Nie próbowałabym jakichś kontrastów bo może mieć to opłakany skutek. Wybierz coś z palety brązów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2010, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że jeśli okna drewniane to parapety tez coś pod katem koloru zbliżonego do koloru drewna okiennego, tyle, że odcień może być o ton jaśniejszy lub ciemniejszy, ale pamiętaj... tylko o jeden TON!

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2010, 01:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Do okien drewnianych będą pasowały parapety z drewnopodobnej płyty w tym samym kolorze najlepiej

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2010, 23:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem lepsze będzie tradycyjne drewno, a nie jego imitacja, to w końcu inwestycja na lata

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2010, 22:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie mogę się zgodzić, płyta drewnopodobna też jest dobrej jakości, choć pewnie też to zależy od producenta

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2010, 17:02

Zgadzam sie: good 0 bad

też tak uważam, dobry dostawca nie sprzeda Ci jakiegoś bubla

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2010, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

No raczej, możesz sprawdzić w Helopalu, mają punkty sprzedaży w całym kraju, więc problemów z dostawą nie będzie

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2010, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się że najlepiej jeżeli parapety będą takie same jak okna. Ciężko dobrać jakieś ładne parapety pod taki odcień ramy okiennej.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2010, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym wybrał ładny sosnowy parapet z sękami i w razie potrzeby zabejcował w kolorze i polakierował. Wydaje mi sie jednak, że nie będzie potrzeby bejcować, gdyż jasne parapety do ciemnych okien będą jak najbardziej pasować.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >