Jaka dachówka najlepsza?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 33 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

28 października 2013, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dachówka dobrej jakości to nie będzie blaknąć :) Dachówki ceramiczne są wypalane już w docelowym kolorze, więc kolor jest bardzo trwały. To dachówki betonowe się maluje na sam koniec i po paru latach potrafi się zrobić lipa... Ale w przypadku ceramiki nie ma się czego obawiać :) Jak czerwony nie wyblaknie to czarny też nie ma prawa, bo to jedna technologia. Czarna marsylka wygląda przekozacko:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2013, 21:27

Zgadzam sie: good 0 bad

dokladnie. kolega brukiew ma racje. warto inwestowac w ceramiczna bo kolory sa praktycznie wieczne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2013, 19:43

Zgadzam sie: good 0 bad

dzieki za info, juz wiem co nieco wiecej na co zwrócić uwage :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 listopada 2013, 23:26

Zgadzam sie: good 0 bad

a dlaczego sie zdecydowales akurat na taka dachowke ? wiem ze jest dobra ale jestem ciekaw Twojej decyzji :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2013, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

witam ja tez mam zamiar robic dach z dachowka robena.mam nadzieje ze nie stanie mi sie tak jak koledze z tego zdjecia-bo widze ze on pokryl robenem i teraz mam pietra

http://galeria.interia.pl/praca,w_id,790064,dach%F3wka,,sort %20,date,t_id,0,s_id,0

ja wybralem titania creaton to jest jakas nowosc kolor grafitowy bo mam wrazenie ze czarny dach wyglada za ciezko na domu???

cena za metr tej dachowki wynosi 27zl i jest to dachowka ceramiczna-austryjacka czy niemiecka juz zapomnialem...
50 lat gwarancji dają wiec chyba dobrze.

ja mam 241 m dach i 6 jaskołek no to zalezalo mi na cenie dobrej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2013, 20:12

Zgadzam sie: good 0 bad

wydaje mi sie ze ta co pokazales to jest jakas betonowa stara dachowka. ceramiczna jest wypalana w tym samym kolorze i nawet jak sie pobije to jest w srodku tego samego koloru ale fakt faktem ze takich numerow to nigdy nie widzialem jak na tym zdjeciu.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2013, 20:36

Zgadzam sie: good 0 bad

jak dla mnie to jakis bardzo podrzedny jakościowo produkt, jakas masakra :/ jeżeli komuś tak cały dach sie zrobił to współczuje kosztów wymiany

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2013, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Uaaa... Nie zazdroszcze CI. W sumie też pierwszy raz widze takie cuda :) Musi boleć...

Zgłoś | Cytuj | Link

11 listopada 2013, 01:08

Zgadzam sie: good 0 bad

jestem ciekaw reakcji producenta na reklamacje takiej dachówki :/ dziwie sie że w obecnej technologi takie rzeczy sie zdarzaja, ciekawi mnie to czy stało sie to po położeniu dachu, np od słońca czy jeszcze jak dachówka była w paczkach.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2013, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

jesli na dachu to ciekawe czy po reklamacji producent zobowiaze sie rowniez pokryc koszty robocizny...

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 33 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 223

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >