Jaki dach jest najtrwalszy?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

31 sierpnia 2015, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

No Stabicor ma te mocowanie które pozwala na samodzielny montaż, więc można zaoszczędzić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2015, 02:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Najtrwalszy to dach z dachówki ceramicznej, sam taki mam;) na początku myślałem o cementowym, ale po konsultacji z firmą http://bauen.pl/ która dach robiła wybrałem ceramikę;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2015, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie tak :) Ceramika to świetny wybór na dach. Dachówka płaska jak Turmalin czy Szmaragd o bardziej wyrafinowanym smaku w czarnym błyszczący kolrze to magia ^^

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2015, 16:26

Zgadzam sie: good 0 bad

No jak najbardziej jest to dobry wybór, bo jest bardzo trwała i nie potrzeba jej konserwować. Dla mnie bardziej podoba się turmalin z tych dwuch które wymieniłeś

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2015, 19:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Czyli widzę koneser dachówek płaskich :) Ja równiez mam płaski Tegalit Protegon. Natomiast podobaja mi sięrównież inne modele, szczególnie, że Braas co jakiś czas dodaje kolejne modele, a niektóre są bardziej "podrasowane" jak Granat :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2015, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, te które są wypuszczane są coraz ciekawsze i właśnie nowy granat do nich należy

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2015, 20:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Granat oraz Granat 11V oraz Topas 11V to tegoroczne nowości wśród dachówek Braas jakie oferuje Braas.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2015, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Granat 11V w kolorze glazura kasztanowy i angoba antracytowy najbardziej przypadają mi do gustu.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2015, 21:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak już jest mowa o trwałości dachu to można tu też przy okazji pomyśleć o instalacji odgromowej. Mi przypomniał o niej chłopak z ekipy jak wymieniałem pokrycie dachowe inaczej bym jej nadal nie miał. Jak się znajdzie firmę na poziomie to można to zrobić i w miarę szybko i w rozsądnej cenie. Mi moją robił Fhu Partner ale ogólnie jak szukałem to zauważyłem że mało takich na naszym rynku.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2015, 19:17

Zgadzam sie: good 0 bad

hm, nie zauważyłem, żeby była mowa o instalacjach odgromowych, szczerze mówiąc dyskusja szła na temat dachówek od braasa. Ale temat, który Ty poruszasz też jest istotny bo przecież nikt nie chce aby burza zniszczyła mu dom, prawda?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >