Jaki dom lepszy? Parterowy czy dwupoziomowy

« Powrót do grupy: Zanim wybudujesz dom

8 stycznia 2016, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem na etapie wyboru projektu domu. Zakupiliśmy działkę o powierzchni 1200 mkw. nie jesteśmy więc ograniczeni powierzchnią. Zastanawiamy się jaka wersja domu jest bardziej ekonomiczna.

Parterowa czy dwupoziomowa? Przede wszystkim chodzi o koszta ogrzewania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2016, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

To nie jest tak łatwe do porównania bez podania jak ma wyglądać wasz dom, np. czy ma mieć poddasze czy płaski dach. Zużycie energii zależy od konkretnego projektu architektonicznego. Inaczej będzie gdy dom jest nieregularny a inaczej jak jest na planie kwadratu. Jeżeli chcesz mieć dom energooszczędny to powinien być bardzo prosty w bryle, bez dziwnych elementów typu wystające lukarny na dachu lub dziwny kształt całego domu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2016, 22:16

Zgadzam sie: good 0 bad

dużo też zależy od źródła ogrzewania, jak szukałem domu w biurze nieruchomości http://www.nova-nieruchomosci.eu/ to o wszystko ich wypytywałem, dzięki temu dobrze wybrałem

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2018, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla rodziny 3-4 osobowej najlepszy będzie domek parterowy. Szczególnie jeśli powierzchnia domu będzie poniżej 100 m2
taniej będzie go wybudować
będzie o wiele wygodniejszy w uzytkowaniu
jak również nie będziemy musieli tak długo szukać ekipy budowlanej ( nie każda ekipa zgodzi się na wybudowanie domu piętrowego z uwagi na to, ze wymaga to dużej wiedzy i doświadczenia).

Sporo ciekawych projektów mniejszych domów parterowych ma to biuro projektowe:
https://www.domywstylu.pl/domy-parterowe/

Polecam również zastanowić się nad garażem w bryle budynku. Jest to bardzo wygodne bo możemy wejść do samochodu bez wychodzenia z domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2018, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

homework help write my paper professional paper writing write persuasive essay papers college papers writing my paper help with homework write a essay creative writers

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2018, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

help with essay writing for university paper writing services writing paper online write an essay student assignments

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2018, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

writing my paper academic writing help with homework write my paper online homework help college paper essay writer write a essay custom essay writing services college papers

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2019, 07:58

Zgadzam sie: good 0 bad

To już chyba będzie zależało od wygody

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2019, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Biuro projektowe Archicons http://archicons.pl/ wykonało dla mnie projekt domu parterowego. Zdecydowanie jestem zadowolony z tego wyboru. Prezentuje się on znakomicie, bardzo oryginalnie i designersko. A zamieszkiwanie go sprawia mi ogromną frajdę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • garaż - blaszak Liczba postów: 7 Grupa: Zanim wybud... Dobrym rozwiązaniem jest wiata garażowa dzięki niej zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy jest lepszą i tańszą alternatywą dla garażu. Może spełniać te same funkcje....
  • garaż blaszak Liczba postów: 39 Grupa: Zanim wybud... Jeśli interesują Cię garaże z blachy to na pewno warto zapoznać sie również z ofertą producenta Garaże Marmet. Specjalizują się również w produkcji wysokiej jak...
  • Czy obie części bliźniaka muszą być identyczne? Liczba postów: 6 Grupa: Zanim wybud... Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy Gdańska, koniecznie odwiedź https://activa.pl/oferta/domy-blizniaki- gdansk Oferują szeroką gamę domów bliźniak...
  • Budowa drogi wewnnętrznej Liczba postów: 1 Grupa: Zanim wybud... Mam działkę budowlaną z współwłasnością 1/11 w drodze wewnętrznej. Muszę zrobić dojazd do mojej działki, ale na początku drogi znajduje się rów przydrożny. Czy....
  • Warunki zabudowy a podział działki - zmiany w waru... Liczba postów: 1 Grupa: Zanim wybud... Zdjęcia dokumentów przesłałem na dysk Google, link poniżej: Link do zdjęc Witam, Szukam porady na temat warunków zabudowy na działce jaką zamierzam kupić. Kied...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 63

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >