Jaki jest najbardziej wydajny kolektor sloneczny ?

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

20 sierpnia 2013, 23:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłem od firmy 3e-heating kolektory słoneczne Viessmann i jestem bardzo zadowolony. Generalnie uważa, że jeśli już wydawać kasę, to warto jest inwestować w najlepsze firmy, które mają renomę!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2013, 07:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja za to posiadam bardzo dobre kolektory od firmy Keno. Używam ich od ponad roku i jak dotąd nie było z nimi żadnych problemów. Na szczęście posiadają 5-letnią gwarancję, więc to dowód na to, że mają wysoką jakość. Kupione w tym sklepie: http://www.klimatsklep.pl/zestaw-do-cwu-dla-2-4-osob-id-2299 .html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 września 2013, 09:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z kolei zdecydowałam się na usługi http://pl.sunen.eu/. Ogólnie jestem zadowolona, choć nie każdego dnia energii z kolektora mi wystarcza.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2013, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamiast tego skontaktowałem się z www.technika-grzewcza-sklep.pl . Można powiedzieć że fachowcy zrobili wszystko za mnie! Jestem naprawdę zadowolony z mojego grzejnika i gorąco polecam ten serwis wszystkich znajomym!

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2013, 09:12

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie kolektory słoneczne montowała firma Apclima. Wszystko wykonali bardzo profesjonalnie, a dodatkowo otrzymałem zniżkę na zakup kolektorów w ich sklepie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2013, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam kolektory firmy Solar-Expert.pl (http://solar-expert.pl/). Jestem bardzo zadowolony z zestawu, który mi zaoferowali - to naprawdę sprzęt najwyższej jakości w sensownej cenie, szczególnie po pozyskaniu dotacji. Kolektory działają bardzo wydajnie i cieszę się, że zdecydowałem się na zakup sprzętu tej firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2013, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

@roboczogodzina, a jak te 3e-heating wypada cenowo? Widzę, że na internecie ludzie są bardzo zadowoleni z ich usług, ale nigdzie nie ma cen, nawet orientacyjnych. Wolałbym się dowiedzieć, zanim się do nich udam.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2013, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem Ci szczerze, że zdecydowałem się na 3e-heating nie ze względu na cenę, a na ich kompetencje. Uważam, że nie ma co oszczędzać, jeśli chce się coś budować na lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2013, 22:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam zestawy do fotowoltaiki firmy ViTiS IT (http://systemy-fotowoltaika.pl/). Ostatnio montowali u mnie panele słoneczne i wszystko przebiegło jak najbardziej ok. Pozdrowienia dla wszystkich osób na forum :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2013, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

W moim przypadku kierowałem się doświadczeniem firmy, bo jak słyszałem wiele firm powstaje tylko na okres dofinansowania i później trudno jest się doprosić serwisu. Dlatego im dłużej firma jest na rynku tym większa pewność że nagle nie zniknie. A jeśli chodzi o firmę która mi montowała to jest to Soleko i szczerze mogę ich polecić. Jak ktoś ma wątpliwości to najlepiej zadzwonić i się popytać co i jak działa.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowoczesne budownictwo?] Liczba postów: 65 Grupa: Innowacje w... Szanowni Państwo, Szczególną uwagę warto zwrócić na rodzaj materiału ociepleniowego oraz zastosowany system wykończenia elewacji (preparat gruntujący, zaprawa k...
  • Tanie domy szkieletowe Liczba postów: 76 Grupa: Innowacje w... Polecam Skandic Hus jeżeli jesteś zainteresowany ciekawym projektem na ładny i wygodny dom.
  • pompy ciepła Liczba postów: 30 Grupa: Innowacje w... Jeżeli szukacie producenta pomp to tutaj znajdziecie firmę, która jest jest niezależnym, rodzinnym, europejskim producentem i globalnym dostawcą pneumatycznych...
  • Budowa hali Liczba postów: 241 Grupa: Innowacje w... Jeśli chodzi o znaki, to podczas budowy nowych osiedli konieczne jest także zaplanowanie dróg oraz ich właściwe oznakowanie. Informacje na ten temat można znale...
  • Centrala pożarowa Liczba postów: 13 Grupa: Innowacje w... Z jakich systemów zabezpieczeń korzystacie? producent ogrodzeń aluminiowych

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 238

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >