Jakie drzewa owocowe?

« Powrót do grupy: Pielęgnacja ogrodu

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

30 lipca 2010, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałabym posadzić w przyszłym roku drzewka owocowe. Doradźcie jakie drzewka posadzić. Dobrze jeśli byłyby łatwe w pielęgnacji gdyż to początek mojego fachu w ogrodnictwie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2010, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Najłatwiejsze i najładniejsze są drzewka takie jak jabłoń, wiśnia, brzoskwinia, grusza, nie ma to jak nasze polskie, no może z wyjątkiem tej wiśni ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2010, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

tak, według mnie w ogrodzie, o ile jest miejsce powinna być ta jabłoń i wiśnia. Problemu raczej z nimi nie ma. Może później trochę tego leży, jak jabłka spadną

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2010, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też jestem za czereśnią, gruszą, jabłonią, brzoskwinią, możesz spróbować ze śliwą i morelą.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2010, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście polecam śliwę i brzoskwinię. Jeżeli będziesz pamiętał o obrywaniu zawiązek owoców tej drugiej to owoce będziesz miał wielkie jak pięść, soczyste i pyszne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2011, 17:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla amatorów sadownictwa jabłoń! Posadziłeś?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2015, 21:47

Zgadzam sie: good 0 bad

zalezy co chcesz mieć..ja Ci polecam brzoskwinię, szczególnie tu masz dużo propozycji http://www.domisad.pl/56-drzewka-kolumnowe. generalnie z owocowymi drzewkami jest trochę zabawy ale wystarczy odpowiednia pielęgnacja i jest git!

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2015, 21:16

Zgadzam sie: good 0 bad

też kupowałam tam drzewka - faktycznie na domisad.pl jest duży wybór!:) nakupowałam troszkę tego i teraz czeka mnie weekend w ogrodzie!:)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2015, 15:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się :) kupowałam u nich róże i drzewka do ogrodu - pięknie się rozwijają :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2015, 19:08

Zgadzam sie: good 0 bad

no właśnie to jest chyba coś nowego w sieci z roślinkami bo zakupiłam tam sadzonki truskawek i teraz czeka mnie wysad! a jak szukałam wczesniej określonych sadzonek to nie mogłam znaleźć a teraz wlasnie obczaiłam na domisad.pl! super sprawa:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 153

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >