Jakie nowe aranżacje kuchni polecacie?

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

26 sierpnia 2013, 17:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Może kiedyś tak było, ze z usług projektantów korzystali tylko Ci zamożniejsi, ale usługi takich osób wcale nie są bardzo drogie, a jeśli my nie mamy smykałki do urządzania to taka pomoc może okazać się nieoceniona.
Green- oczywiście, że projektanci brali w tym udział- powiedziałam im co mniej więcej mi się podoba, co mniej więcej bym chciała i na czym mi zależało. Zrobili parę wizualizacji i wybrałam projekt właściwy dla mnie. Oczywiście najpierw była wizyta konsultanta, który wyjaśnił mi na czym współpraca polega. Jest ona darmowa, więc zachęcam do skorzystania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2013, 18:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Darmowa mówisz? A co podczas tej wizyty projektanta jest ustalane? Prócz tego, jak będzie współpraca wyglądać? Bo szczerze mówiąc takie rzeczy to można przez telefon załatwić i wcale nie miałabym zamiaru płacić za taką wizytę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2013, 18:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Dawno mnie tutaj nie było, i widzę, że dużo tutaj o jakieś projektach, właśnie taki projektant przydałby mi się bo już sama nie wiem co chce tak naprawdę w tym domu:).

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2013, 21:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Podczas konsultacji są wykonywane pomiary i czeka się trochę na wstępne wizualizacje.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2013, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy długi to jest czas, czy w około 10 dni zrobią mi takie wstępne wizualizacje?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 września 2013, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem w ogóle ciekawa w jaki sposób wybrać najlepszych projektantów. Czym się kierować przy wyborze?

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2013, 18:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik anija35 napisał: A czy długi to jest czas, czy w około 10 dni zrobią mi
takie wstępne wizualizacje?


To pewnie zależy od tego ile aktualnie mają pracy. Nie wydaje mi się jednak, aby ten czas przekraczał 14 dni.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2013, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również szukam inspiracji na urządzenie kuchni. Znalazłam kilka fajnych propozycji, więc podsyłam linki
muratordom.pl/kuchnia/projekty-i-aranzacje/aranzacje-kuchni- w-skandynawskim-stylu-dla-lubiacych-minimalizm-i-prostote,12 3_9684.html
muratordom.pl/dzial-dedykowany/wienerberger/wykonczenie-scia n-wewnetrznych-plytki-klinkierowe,573_9155.html
muratordom.pl/wnetrza/wykonczenie-scian/trawertyn-w-aranzacj i-wnetrz-kamien-dekoracyjny-w-lazience-kuchni-i-na-posadzce, 124_10802.html
Co o tym myślisz ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2014, 16:17

Zgadzam sie: good 0 bad

W kuchennej aranżacji warto podkreślić funkcjonalność. Jeśli ktoś ma kuchnię połączoną z salonem, to w aranżacji koniecznie powinien pomyśleć o odpowiednim klimatyzatorze. Dzięki temu gorące powietrze z kuchni nie będzie problemem dla domowników.


____________________
apeco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowe mieszkanie dla żony Liczba postów: 43 Grupa: Nowości ara... Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad przeprowadzką do Bąkowa? Odkryj, co ta malownicza miejscowość ma do zaoferowania, czytając ten wpis: https://www.amprojek...
  • Pokój dla dziecka Liczba postów: 196 Grupa: Nowości ara... Bardzo ciekawą ofertę edukacyjnych zabawek dla dzieci posiada sklep https://www.toyz.pl/ Z pewnością znajdziecie tam idealną propozycje dla każdego dziecka.
  • Wanna z hydromasażem Liczba postów: 32 Grupa: Nowości ara... W poprzednim mieszkaniu miałam taką wannę. faktycznie rachunki za wodę wychodzą wyższe, bo trzeba napełnić wannę do określonej wysokości. Poza tym trzeba pamięt...
  • Szukam dobrego architekta wnętrz Liczba postów: 8 Grupa: Nowości ara... Szanowni Państwo, Aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt końcowy warto stosować wysokiej jakości materiały, w tym również farby do malowania ścian. Do malowania....
  • Czy figurki sa jeszcze trendy jesli chodzi o dekor... Liczba postów: 47 Grupa: Nowości ara... Takie figurki na pewno https://www.metalowafigurka.pl/ Dla fachowca, a szczególnie budowlańca w sam raz!

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 203

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >