Czy figurki sa jeszcze trendy jesli chodzi o dekoracje?

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

11 listopada 2014, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy figurki sa jeszcze trendy jesli chodzi o dekoracje?
czy nie bardzo?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 listopada 2014, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy jakie figurki:) Niektóre wg mnie sa bardzo fajne i pasują do domowych dekoracji jak np z działu www.dekoracje.brw.com.pl/dekoracje/figurki-modele/ - oni nawet teraz mają do 44 % zniżki na dekoracje, ale jeśli chodzi o jakieś mocno starodawne figurki jak babuszki matrioszki itd, to raczej mi się takie nie podobahą

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 4 stycznia 2016, 15:45
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 stycznia 2015, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem to zależy tylko i wyłącznie od Twojego gustu oraz oczywiście od tego jakie będą to figurki. Bo te duże dekoracyjne na podłogę chyba już wyszły z mody.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2015, 08:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam sklep http://artseries.pl - mają bardzo ładne i solidne figurki. Wiem, bo sam tam kupowałem i dla siebie do domu i na prezent i uważam, że jeśli ktoś lubi tego typu dekoracje to tam na pewno znajdzie coś dla siebie.

Ten post był edytowany przez kuba_1111 dnia: 27 lipca 2015, 08:38
Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2015, 16:37

Zgadzam sie: good 0 bad

My nie lubimy zagracac mieszkania tego typu ozdobami ale mamy kilka od przyjaciółki mojej ozny, te nawet wyglądają fajnie, bo sa przywiezione z Afryki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2015, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, wiele zależy od tego jakie to są figurki ;) takie zwykłe które można kupić w pierwszym lepszym sklepie nie wyglądają zbyt dobrze, ale takie rzadkie i wyjątkowe to już całkiem inna historia ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2015, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie lubię się zastawiać niepotrzebnymi rzeczami. Szybko odpada na nich kurz i trzeba stale go wycierać.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2015, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

W zasadzie racja i to jest ich największy minus,czyli notoryczne odkładanie sie na nich kurzu,ale też z drugiej strony poniekąd nadają one w pokoju nieco elegancji,danego stylu. Wszystko zależy od rozmiaru samej figurki.


www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2015, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

witam. ja nie mam nic przeciwko jednej, oryginalnej, cos znaczacej dla nas figurce w pokoju, ale jak ich za dużo jest nastawianych to wyglada dośc tandeciarsko

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2015, 14:10

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja tam uważam, że wszystko jest kwestią gustu, jak się podoba, tak sobie trzeba robić :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowe mieszkanie dla żony Liczba postów: 42 Grupa: Nowości ara... Zgadzam się, wybór mieszkania dla rodziny to nie lada wyzwanie. Nam akurat spodobała się ta inwestycja https://www.ekopark.pl/turniejowa-59/ Musimy się dowiedzi...
  • Wanna z hydromasażem Liczba postów: 32 Grupa: Nowości ara... W poprzednim mieszkaniu miałam taką wannę. faktycznie rachunki za wodę wychodzą wyższe, bo trzeba napełnić wannę do określonej wysokości. Poza tym trzeba pamięt...
  • Pokój dla dziecka Liczba postów: 194 Grupa: Nowości ara... Gdzie szukaliście inspiracji podczas aranżacji pokojów Waszych dzieci? W moim przypadku zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanego mi sklepu internetowego....
  • Szukam dobrego architekta wnętrz Liczba postów: 8 Grupa: Nowości ara... Szanowni Państwo, Aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt końcowy warto stosować wysokiej jakości materiały, w tym również farby do malowania ścian. Do malowania....
  • remont salonu Liczba postów: 22 Grupa: Nowości ara... Gdzie szukaliście inspiracji i porad podczas aranżacji Waszego salonu? wypożyczalnia samochodów Kielce

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 236

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >