Jakie okna wybrać- opinie Anex

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

14 lipca 2017, 08:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć, chciałem Was prosić o pomoc w wyborze okien. Czy słyszeliście może o firmie Anex Okna, jeżeli tak to byłym wdzięczny za wszystkie opinie. Pozdrawiam :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lipca 2017, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

nie słyszałem o takiej firmie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lipca 2017, 23:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej ;) Prowadzą oni sprzedaż okien topowych producentów, a taże zajmują się ich montażem. Miałem z nimi doczynienia około roku temu, gdy przeprowadzaliśmy się do nowego domu. Wtedy bardzo mi pomogli w wyborze odpowiedniego dla Nas rozwiązania bo postawiliśmy przede wszystkim na jak najlepszy współczynnik przenikania. Wszystko terminowo i bez zakłóceń. W dzień na który się umówiliśmy przyjechali z oknami i od razu zajęli się ich montażem. Pełen profesjonalizm, tyle mogę powiedzieć ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2017, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem przede wszytskim za tym, aby wybierać rozwiązania pewne i takie ktore rzeczywiście będa w stanie nam posłużyć dłuższy okres czasu. Gdy ktoś ma okazję to jak najbardziej powinno się, a nawet trzeba korzystać. Ja gdy nadszedł czas na wymianę okien w domu, który otrzmałem w spaktu postanowiłem, że skorzystam z pomocy fachowców. Wielu moich serdecznych znajomych polecało właśnie Anex Okna. Przy podjęciu tej ostatecznej decyzji rzeczywiście bardzo mi pomogli uwzględniając wszystkie wymogi jakie postawiłem. Teraz po montażu jestem zadowolony i też życzę aby innym tak samo udało się wybrać dobre okna w przystępnej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2017, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

czesto wybór dobrych okien nie jest taki latwy, kazdy mowi ze ma dobre ale jednak roznią się miedzy sobą. Jednak od zawsze dobrym rozwiazaniem byly okna drewniane nowego typu, mam takie z firmy Vidok z południa Polski z okolic Rzeszowa

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2017, 19:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj trudno się nie zgodzić z moimi porzednikami, bo jeżeli chodzi o współpracę z Anex Okna to od razu kojarzy mi się ona bardzo dobrze. Bogata oferta nie tylko okien ale również m.in rolet, czy parapetów. Konkretna obsługa dobrze obeznana w ofercie, dzięki czemu dokładnie pokazali nam tylko ofertę która nas najbardziej interesowała. Co do montażu (my korzystaliśmy z pomocy oddziału z Piaseczna) nic im nie mogę zarzucić, pełen profesjonalizm

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2017, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o stolice i jej okolice to jak najbardziej możesz zaufać Anex Okna. Firma z rzetelną i uczciwą ekipą monterską oraz pomocną obsługą w zakresie zakupu odpowiedniego zestawu okiennego. Napewno się nie zawiedziesz ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 sierpnia 2017, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Do ładnych okien pasuje jeszcze zamówić dobrej klasy rolety albo żaluzję. Ja wybrałem rolety z www.dario-biuro.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2017, 19:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że warto zwrócic się do nich o pomoc. Bardzo sobie chwalę kontakt z firma Anex Okna i współpracą z zakresu kupna i montażu okien. Rzetelnie podeszli do tematu pomocy w wyborze okien drewnianych do mojego mieszkania oraz transportu i montażu. Sprawnie im poszło, a okna już przeszły test kilku sporych burz i na szczescie nic, a nic nie przeciekają.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2017, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam dobre doświadczenie z Anex Okna. Firma zarządzana bardzo dobrze, realizacja projektu wykonania montażu okien oraz rolet w całym naszym biurze została wykonana poprawnie i w wyznaczonym terminie. Podsumowując - można na nich liczyć :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klamki Liczba postów: 30 Grupa: Montujemy o... Jest to też dla mnie ciekawy temat... Warto przy tej okazji poszukać opinii w sieci, jeśli chodzi o klamki zewnętrzne! Ja się aktualnie zastanawiam, czy będzie....
  • okna Liczba postów: 145 Grupa: Montujemy o... Jeśli wstawiacie okna, to najczęściej wymienia się również od razu parapety. Możecie wziąć pod uwagę wybór takich parapetów na stronie https://triplate.pl/parap...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 610 Grupa: Montujemy o... Podczas poszukiwań konkretnych opcji i przede wszystkim mają to być drzwi limanowa. Do tego z możliwością dopasowania okien czy podłóg drewnianych warto rozważy...
  • Zawiasy do drzwi Liczba postów: 6 Grupa: Montujemy o... W takim razie jeżeli przyszedł moment poszukiwań dobrej jakości hurtowni z narzędzi, elektronarzędziami i osprzętem to możesz zapoznać się z ofertą przygotowaną...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 868 Grupa: Montujemy o... Świetną ofertę produktów w tym temacie o wysokiej jakości znajdziecie zaglądając do https://oknarado.pl/montaz-wymiana-okien -szczecin/

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19106 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 267

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >