Janpul

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

27 stycznia 2016, 21:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdz ich strone www.janpul.pl to bedziesz wiedziala :) Poki co sprzedaja ostatnie mieszkania w nowym miescie, trzeba pewnie sledzic na biezaco

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 marca 2016, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Dziewczyny, mieszkań już prawie nie ma. Wiem ze sprawdzonego źródła - moja koleżanka się orientowała.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 marca 2016, 19:28

Zgadzam sie: good 0 bad

warto sprawdzać oferty deweloperów, ja skorzystałam z oferty szczecińskiego dewelopera http://www.tlsdeveloper.pl/ i jestem bardzo zadowolona, lepiej kupić nową nieruchomość

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2016, 20:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Pruszków do fajne miejsce do mieszkania, bardzo sobie cenię taką naszą "cichą przystań". Zgiełk Warszawy przestał mi odpowiadać już lata temu... Jeśli tylko czujecie, że chcecie odpocząć, zapraszamy do Pruszkowa hehe :) Tutaj się sporo buduje! Ja mieszkam w NMP, ale wiem, że mieszkania się prawie sprzedały, ale warto szukać i z drugiej ręki i w ogóle :) Pozdrówki!

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2016, 22:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam Osiedle Grafitowe III deweloper EBB Nieruchomosci. My kupilismy tam mieszkanie. Standard wykonczenia, projekt i rozklady mieszkan bardzo nas przekonaly.jest drozej niz NMP ale moim zdaniem warto.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 czerwca 2016, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Wie ktoś o tym, czy powstanie jakiś nowy budynek NMP? :) Czy to będzie tylko jeden blok i te 6 czy tam ileś mieszkań co zostało, to są ostatnie???

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2016, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Zostało 8, nie 6 mieszkań, więc może zajrzyj po prostu na ich stronę? :) Jakiś nowy budynek ma być, bo oni mają tego placu trochę, ale żadnego oficjalnego info jeszcze nie widziałam

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2016, 22:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej hej wiecie juz zostało 5 - moze jest tutaj ktos kto ostatnio kupil? :) Wypowiedzcie sie, bo ten watek cos nam umiera, a fajnie byloby poznac kogos, kto urzadza tam swoje M

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2016, 17:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdź inne wątki w internecie, jest dużo głosów i komentarzy. Ale najlepiej to chyba po prostu wybrać się na miejsce i samemu ocenić, prawda? Na stronie masz także wszystko, wystarczy poszperac :) Sprawdź rozkłady i dostępność na stronie - będziesz wiedziała.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2016, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

na stronie jest podane ze zostaly 3 mieszkania, musisz sobie sprawdzic. jak wpiszesz w google to Ci wyskoczy :) albo zadzwon i sie dowiedz.
z innej beczki w kwestii tego dewelopera, czy ktos wie, czy beda budowali nowa inwestycje? albo kolejny etap NMP? bede wdzieczna za odpowiedx

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >