KREDYT HIPOTECZNY KTO POSIADA

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

10 października 2014, 07:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Kto z Was posiada kredyt hipoteczny? Na jaki okres czasu i jakie raty obecnie płacicie?
W jaki sposób można znaleźć najlepszy kredyt? Czy warto jest skorzystać z usług doradcy czy może lepiej jest wybrać się po prostu do kilku banków?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 października 2014, 08:42

Zgadzam sie: good 0 bad

My razem z żoną mamy. Myślę,że tak jak większość Polaków obecnie. Zdecydowaliśmy się w zeszłym roku. Nie mieliśmy zbytnich problemów ponieważ mieliśmy ten wkład własny a w tym przypadku na pewno jest o wiele łatwiej.
Warto jest na pewno skorzystać z niezależnego doradcy niemniej na początku sam zrób sobie porównanie ofert poszczególnych banków. Tutaj:
http://www.comperia.pl/ranking-kredytow-hipot ecznych.html znajdziesz ranking aktualnych kredytów hipotecznych na rynku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 października 2014, 08:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ok. Dzięki za zestawienie. Właśnie czegoś takiego od jakieś czasu szukałem. Tak więc sobie przysiądę wieczorem.
Również zastanawiałem się nad doradcą kredytowym. Ty z jakiej pomocy korzystałeś?
Wiem, że w moim mieście jest ich sporo ale jak znaleźć tego niezależnego?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2014, 07:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Na stronie jaką tutaj dałem możesz zostawić w odpowiedniej zakładce swój nr tel oraz mail. Współpracują z nimi tacy niezależni doradcy kredytowy i jakiś powinien się do Ciebie odezwać w najbliższym czasie.
No na pewno napiszę Ci,że jak chcesz brać kredyt to teraz. Stopy procentowe są niskie tak więc raty kredytu również nie będą wysokie.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2014, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeśli chodzi o kredyty hipoteczne to oprocentowanie w bankach jest podobne - bynajmniej w tych w których my byliśmy. Ale różnie banki podchodzą do zdolności kredytowej w jednym mówili, że mamy w innych, że nie to taka ciekawostka. Przed wzięciem kredytu na pewno warto sobie przeanalizować rynek pod tym względem. Dość aktualne informacje kredytowe znajdziecie w tym miejscu jest to jedno z lepszych for kredytowych w Polsce.
Przypominam, że kredyty hipoteczny jest prawie do emerytury więc warto to przemyśleć i nie podejmować głupich decyzji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2014, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam wam porównywarkę kont studenckich - porównanie kont studenckich . Najnowsze rankingi i opinie o kontach bankowych dla studentów. Sprawdźcie.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2014, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Dziękuję. Dzisiaj z rana zostawiłem kontakt to myslę,że ktoś po południu powinien się odezwać. Zastanawiam się czy do kredytu hipotecznego warto jest dokupywać sobie dodatkowe usługi. Takie jak ubezpieczenie. Myślicie,że warto ?

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2014, 06:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Raczej polecane jest ubezpieczenie ponieważ jesteś w miarę zabezpieczony na różne sytuacje życiowe a przecież wszystko może się zdarzyć. Na pewno warto jest mierzyć siły na zamiary i po prostu weź kredyt na jaki Cię stać. Weź pod uwagę to,że w przyszłości można mieć problem ze stratą pracy i wtedy jednak wysoka rata raczej się do nas nie uśmiecha.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2014, 07:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie o tym samym pomyslałem. Zostawiłem dzisiaj swój numer telefonu oraz mail na stronie jaką tutaj podałes. Ma się do mnie odezwać doradca kredytowy. Bo mam wrażenie, że im więcej o tym czytam to tym większy mam mętlik w głowie.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2014, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

I co Ci konkretnie doradził?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1706 Grupa: Trudne tema... Moge Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kliniki dentystycznej Ochota na Uśmiech - metody wstawiania zębów...
  • Czy umiecie ze sobą rozmawiać ? Liczba postów: 59 Grupa: Trudne tema... Jeśli chcecie zrobić sobie detoks od alkoholu czy narkotyków polecam ośrodek terapii uzależnień pomorskie tam pracują najlepsi specjaliści, którzy pomogą wam wy...
  • wycieczki do gruzji Liczba postów: 14 Grupa: Trudne tema... Gruzja to całkiem ciekawy wybór. Moja koleżanka była tam w zeszłe wakacje i była bardzo zadowolona i zaskoczona ich kulturą ;)
  • Grzejnik energetyczny Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... W jakim sklepie polecacie kupić dobrej jakości grzejnik energooszczędny?
  • Wakacje 2022 Liczba postów: 18 Grupa: Trudne tema... Zainteresowanym tematem mogę polecić miejsce, które sam regularnie odwiedzam z rodziną. Jeżeli szukacie atrakcji na weekend lub wyjazd rodzinny, to polecam Wam....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 213

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >