Kominek w bloku?

« Powrót do grupy: Kominki od A do Z

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

12 lipca 2011, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie dokładnie tak jak w temacie... czy kominek w bloku to jest realne przedsięwzięcie? mieszkam na 4 piętrze (ostatnie w naszym bloku)super by było gdybym usłyszała coś na ten temat

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lipca 2011, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj... trudno mi jest odpowiedzieć na to pytanie :( ale skoro to jest czwarte piętro, to możesz wezwać fachowca i on ci odpowie na to pytanie w stu procentach ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lipca 2011, 16:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Najprawdopodobniej (jeśli nie ma żadnych komplikacji) to jest do zrobienia. Jeśli jesteś z małopolski to pisz śmiało maila kkominki@o2.pl Zajmuje się projektowaniem i budową kominków

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2011, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy jak mieszkanie jest na parterze to też kominek w bloku jest do wykonania?

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2011, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

W bloku no nie wiem ?! a gdzie ten dym miałby się ulatniać :D :D ? ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2011, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

A w bloku to nie masz ciągów wentylacyjnych? są! wystarczy trochę pracy i kominek może być i w bloku :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2011, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

No ale co zrobić gdy np. ciąg wentylacyjny jest dość daleko oddalony od kominka ?? rury ?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2011, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

witam serdecznie ja mam wklad firmy byrski juz drugi sezon 12kw w tej chwili jestem zalamany. Zanim go kupilem sprzedawca go zachwalal wiec sie skusilem. mowil ze to duzy piec ze woda nie bedzie sie tak gotowac jak w innych i same superlatywy. Wiec sie skusilem po dwoch latach cos zaczelo sie dziac piec zaczal pukac stukac przy odpalaniu i gaszeniu a nawet przy paleniu jak mial dojsc do jakiejs temperatury. Byly to rownomierne i systematyczne stuki zadzwonilem do sprzedawcy ten nie chetnie chcial przyjechac lecz zrobil to gdy zadzwonilem do firmy. Na poczatku nie powiem firma zajela sie ta sprawa fachowo ale po tym jak nie wiedzieli co jest zaczeli mnie zbywac. Sprzedawca stwierdzil wade techniczna pieca z polecenia firmy zrobil dwie naprawy po czym firma wyslala swojego fachowca. Chcial bym nadmienic ze problem zaczal sie w styczniu a firma fachowca swojego wyslala w czerwcu. Wiec prosze zauwazyc jaki czas minal. Pan ktory przyjechal pocil sie cos tworzyl oczywiscie nie przynioslo to skutku. A poniewaz nie odezwalem sie ze cos sie dzieje firma byrski pomyslala ze temat jest zalatwiony. Firma nie chce sie przyznac ze piec jest wadliwy nie moga go naprawic bo nie wiedza co sie dzieje. Wezwalem na wlasna reke rzeczoznawce ktory stwierdzil wade techniczna. Firma ta opinie podwazyla, malo tego zagrozila ze jezeli nie zminie podlaczenia swiezego powietzra z zewnatrz to wymowi mi gwarancje w trybie natychmiastowym. Wiec to jest cala prawda o firmie. Produkt moze dobry bo do momentu kiedy nie stukalo naprawde bylem zadowolony ale gdy cos sie zaczelo dziac firma zaczela macic i krecic tak zebym zostal z wadliwym piecem i jeszcze najlepiej zebym ich przeprosil za cale zamieszanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2011, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik GunsNRoses napisał: A w bloku to nie masz ciągów wentylacyjnych? są!
wystarczy trochę pracy i kominek może być i w bloku :)


Wątpię, żeby można było podpinać kominki pod ciągi wentylacyjne, skoro nawet z głupim wiatrakiem jest wielki problem. Polecam zastanowić się nad biokominkiem, który nie wymaga instalacji ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2011, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

ja również polecam biokominki! Bez sprzątania i czyszczenia - sama przyjemność:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 237

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >