Kostka

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸

29 lipca 2017, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

No jest kilka miejsc godnych polecenia z zakresu wyboru kostki brukowej. Ja osobiście korzystałem tylko i wyłącznie z Pozbruk. Ze wzgledu na ogromny wybór kostek dekoracyjnych i uniwersalnych w dobrrych cenach i odpowiednio zabezpieczonych min. powłoką Hydrofobową bądź Nano.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 sierpnia 2017, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Kostką zajmujemy się od dawna, posiadamy też niezbędne doświadczenie - zapraszamy na naszą stronę ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2017, 07:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Takich miejsc godnych polecenia jest co najmniej kilka, grunt aby dany wzór kostki przypadł nam do gustu oraz aby była solidna i dobrze , prawidłowo położona. To ma zdecydowanie największe znaczenie.


www.ZSWojtczak.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2017, 22:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Piekna kostka powinna byc wykonana z najlepszych kruuszyw i naturalnych barwników. Do tego z dodatkowym zabezpieczeniem hydrofobowym. Takie rozwiązania znajdziesz w ofercie Pozbruk i doodatkowo możesz dokładnie poznać ich technologie produkcji.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2017, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do zabezpieczenia kostki powłoką hydrofobową to mogę się zgodzić i również uważam, że to bardzo dobry pomysł który dobrze się sprawdzi w praktyce. Sam wzór czy model kostki to równo kwestia naszego gustu jak i budżetu jaki posiadamy na ten cel.


www.Rus-stal.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 października 2017, 22:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o kostkę uniwersalną oraz dekoacyjną no to wybór rzeczywiście jest spory w ofercie Pozbruk.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2017, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli nadal szukasz czegoś sensownego, to z powodzeniem możesz sobie wejść na tę stronę http://stanbruk.com.pl i sprawdzić, co mają w swojej ofercie. Może akurat uda się znaleźć, coś, co przypadnie Ci do gustu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2017, 22:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wybieram tylko sprawdzone rozwiązania jeżeli chodzi o kostki brukowej. Dlatego Pozbruk zdecydowanie jest liderem pod względem jakości na naszym rynku.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2017, 16:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o utrzymanie czystości takiej kostki brukowej, to naprawdę nie jest to łatwa sprawa :) My dopiero po kupnie myjki wysokociśnieniowej od http://www.myjka.pl możemy cieszyć się zadbaną powierzchnią. Naprawdę warto kupić produkty firmy EHRLE!

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2018, 20:29

Zgadzam sie: good 0 bad

hejka, potrzebuję pilnie namiarów na dobrego producenta krawężników.. czy ktoś miał styczność z firmą www.jbm-katowice.pl? Jakie macie zdanie?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 206

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >