Kostka

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸

21 marca 2017, 08:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat co do środków z nanopowłoką to w wielu przypadkach jest to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie zapobiegające zarastaniu przez chwasty, przez co łatwej utrzymać czystość kostki, moim zdaniem warto spróbować.


Pozdrawiam BiPiBruk

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2017, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie, a jeżeli nie to też w Pozbruk jest dodatkowo Chwastout ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2017, 06:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Potwierdzam- akurat tego typu nanopowłoka jest bardzo dobrą i skuteczną opcją jeżeli chcemy pozbyć się problemu uporczywych chwastów na stałe. Możecie tak z ciekawości napisać tylko jaki jest koszt położenia nanopowłoki?

www.Drutbud.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2017, 06:46

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii kostki brukowej wysokiej jakości oraz o ciekawym wzornictwie, to polecam zerknąć również do nas www.Rszmicio.pl gdzie chętnie pomożemy i doradzimy.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 czerwca 2017, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

No ale chyba najlepiej szukac kostek u źródła czyli u największych producentów jak Pozbruk, gdzie jakość i pewność co do uzytych materialów, terminowości dostaw i jakości obsługi jest pewna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 czerwca 2017, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi najbardziej podobają się podjazdy wykonane z jasnej i ciemnej kostki brukowej, wtedy całość wygląda naprawdę estetycznie i przyjemnie. A słyszeliście o efekcie mokrej kostki? Podobno po zaimpregnowaniu kostka cały czas wygląda w ten sposób.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 czerwca 2017, 18:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Zalezy jeszcze jakiej dokładnie, ogólnie myślę że warto zerknąć na ofertę Pozbruk któa bardzo sprawnie się powiększa zarówno w zakresie modeli jak i barw kostek. Własnie od ciemnych jak łupek Glaxy po Linea Platyynowa :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2017, 07:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko musisz na pewno trochę sam poszukać bo to co podoba się mi nie koniecznie musi podobać się tobie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2017, 20:20

Zgadzam sie: good 0 bad

My jesteśmy na etapie wybory przygotowanie ścieżki w ogrodzie. Te rozwiazania przypadły nam do gustu: https://www.obi.pl/ogrod-i-wypoczynek/taras-i -sciezki-ogrodowe/c/1462 . Które z nich byście polecili?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2017, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Zarówno jasną ja i ciemną kolorystykę kostki brukowej znajdziecie także u nas na BiPiBruk, sprawdzi się ona także jako ścieżka w ogrodzie, jedyne o czym należy pamiętać to jej regularne czyszczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 177

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >