Kostka

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

31 sierpnia 2016, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Kostka brukowa to najlepszy materiał jeżeli chcemy mieć piękny i zadbany podjazd lub podwórko,zresztą jeżeli nie wiecie na co dokładnie się zdecydować to polecam zwrócić uwagę na www.Rszmicio.pl gdzie wybór jest naprawdę szeroki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 września 2016, 17:30

Zgadzam sie: good 0 bad

My akurat nie mogliśmy wybrać inaczej jak pozbruk i ich piękny Bruk Poznański natomiast w przypadku tarasu Linea Platynowa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 września 2016, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Emilek43 bardzo fajne wybory. Szczególnie podoba mi się ta kostka dekoracyjna na taras :) U nas wygrał Nostalit 8 jeżeli chodzi o podjazd + ogród.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2016, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja korzystałem z firmy Pro Ogrodzenia. Układają śliczną kostkę w nowoczesny sposób. Do tego przed rozpoczęciem wszystkiego jest możliwość skorzystania z ich doradcy, który pomaga zdecydować się co do koloru i motywu. Bardzo szybko realizują zlecenie a cenowo wychodzi moim zdaniem całkiem nieźle :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2016, 19:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak samo w Pozbruk mają specjalny formularz "Zapytaj" na stronie, gdzie możemy doradzić się i poprosić o przygotowanie oferty indywidualnie dla nas.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 października 2016, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakich myjek używacie do mycia kostki? Polecicie jakiś sprawdzony model?
Ja właśnie się przymierzam do kupna, ale pojęcia nie mam, co wybrać.
Czytałam trochę tutaj: http://www.praktycznydom.com.pl/myjka-wysokoc isnieniowa-500-zl-top-5-najpopularniejszych-modeli/ . Myślicie, że taka niedroga myjka wystarczy? Z opisu wydaje się naprawdę ok, więc nie wiem, czy jest sens płacić więcej.

Ten post był edytowany przez filka dnia: 11 października 2016, 08:27
Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2016, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja aby zapobiegać zabrudzeniom kostki używam środka Reduktor i staram nanosić się go właśnie wałkiem, aby jak najbardziej go wykorzystać i uzyskać zadowalający efekt.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2016, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z własnego doświadczenia rekomenduję firmę Pro Ogrodzenia. Generalnie są to specjaliści w dziedzinie ogrodzeń oraz branży brukarskiej. Mi wykańczali cały domek i jestem z żoną bardzo zadowolony. Skontaktujesz się z nimi przez http://pro-ogrodzenia.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2016, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

ładna na taras jest deska tarasowa typu deska z kompozytu. Ja taka kupuję z tej firmy http://www.eko-deska.pl/lista-produktow-deski .html.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2016, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Niby tak, jednak trwałością na pewno nie dorówna kostce dekoracyjnej czy płycie, a takie rozwiązania jak Linea, Lido, Łupek bardziej przyciągają wzrok według mnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 227

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >