Kostka

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15  ▸

14 kwietnia 2018, 17:01

Zgadzam sie: good 0 bad

My na podjeździe zdecydowaliśmy się na płyty ażurowe Pozbruk, jednak w ogrodzie zastosowaliśmy Kamień Ogrodowy i palisady dekoracyjne wzdłuż ogrodzenia :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2018, 18:12

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiesz na bruk Poznański, bo jak dla mnie robi świetny efekt na podjeździe. Z wyboru tego modelu od Pozbruk jest bardzo zadowolony :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2018, 21:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Trudno się z Tobą nie zgodzić :) Pozbruk ma świetnych projektantów, bo w zakresie kostek i dostępnych modeli nie mają sobie równych.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2018, 07:01

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy używacie może impregnatów do kostki brukowej? Ja czytałem na tej stronie i możliwym do uzyskania efekcie mokrej kostki. Czy efekt jest tak interesujący jak pokazują i czy opłaca się kostkę impregnować? Z góry dziękuję za porady :)

Ten post był edytowany przez Endy76 dnia: 26 kwietnia 2018, 07:02
Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2018, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiesz na kostkę dekoracyjną? Jeżeli o mnie chodzi to polecałbym zajrzeć do Pozbruk w końcu to producent o największym doświadczeniu i świetnych opiniach od swoich klientów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2018, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak na jakie rozwiązanie się zdecydowaliście bo chętnie bym usłyszał oraz poznał twoją opinię. Mam nadzieję, że coś z oferty Pozbruk :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2018, 15:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnym wyborem jest kostka brukowa naturalna, ładnie to wygląda w ogrodzie i jest trwałe. https://www.bruk-bet.pl/produkty/kostka-bruko wa mają w ofercie taką, inne zresztą też no i ceny mają dobre więc warto sprawdzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2018, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajny i ciekawy wybór kostki brukowej oferuję firma z Mińska Mazowieckiego www.alwil.com.pl. Warto wejść na ich stronę i zapoznać się z ich ofertą.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2018, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Żadna kostka nie będzie wyglądała dobrze bez odpowiedniej impregnacji!

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2019, 22:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Trwała kostka brukowa to na pewno producent Pozbruk u którego znajdziesz ogromny wybór modeli, paletę kolorów oraz kostki odpowiedniej grubości które wytrzymają także obciążenia ciężkich samochodów.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 298

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >