Kostka

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

28 stycznia 2010, 17:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Interesuje mnie kostka brukowa i jakieś firmy które je kładą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2010, 17:18

Polecam Hate-Plus www.hata-plus.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lutego 2010, 13:52

Jaki rejon Polski cię interesuje??

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2010, 13:31

kostka brukowa www.semmelrock.pl, ja kupiłem i nie narzekam :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2010, 18:31

Promocja na dzień kobiet :D Sprawdź

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 grudnia 2012, 22:32

ja mogę polecić firmę Kostbet.pl ale nie wiem z jakiego jesteś regionu, choć chyba wszędzie mogą ją dowieść. W razie czego zadzwoń i się upewnij.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2013, 23:15

Zdecydowanie Kost -Bet, my korzystaliśmy z och usług i prawie cała nasza rodzina. Wszyscy jesteśmy zadowoleni, bez zastrzeżeń Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2014, 23:37

Myślę, że najlepiej będzie poszukać wśród znajomych, bo przynajmniej będziesz miał firmę z okolicy

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2014, 15:35

No możesz popatrzeć, czy ktoś z sąsiadów czy rodziny ma fajnie ułożoną kostkę i popytać jaka firma u nich to robiła :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2014, 21:54

Taak, to jest najlepsze rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Jakie ogrodzenie jest teraz modne? Liczba postów: 3300 Grupa: Ogrodzenia... A co powiecie na ogrodzenie Karo? To rozwiązanie od Pozbruk w przypadku ogrodzenia będzie bardzo przydatne w ogroodzie, od frontu szedłbym w kierunku elementów....
  • Jakie nowoczesne ogrodzenie wybrać. Liczba postów: 575 Grupa: Ogrodzenia... No to też ciężko sie zdecydowac tylko na jeden no ale przede wszystim warto postawic na jakość wykonania, wykorzystanych kruszyw i zabezpieczeń przed warunkami....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 1294 Grupa: Ogrodzenia... No jest w czym przebierać, jednak jeżeli szukamy czegoś innego niż zwykła siatka, czy płot drewniany no to tutaj powinniście zerknąć do oferty Pozbruk . Gdzie r...
  • Kostka brukowa Liczba postów: 152 Grupa: Ogrodzenia... Myślę, że może was także zainteresować ta oferta - brukarstwo artystyczne warszawa. Jest to doświadczona i profesjonalna firma wykonująca usługi projektowania a...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 21 Grupa: Ogrodzenia... nie siê podobają murowane no i sam mam u siebie. Co prawda u mnie jest wysoki, ale mo¿na zrobiæ te¿ ni¿szy. Trzeba przedyskutowaæ z sąsiadem, ale myślê, że wart...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16916 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 368

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >