Kostka

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

22 listopada 2014, 17:39

Zgadzam sie: good 0 bad

No to wiadomo. Ja położyłem u siebie położyłem kostkę Hydrofuga, bo miałem wcześniej problemy ze spływaniem wody w czasie jesiennych deszczy i wiosennych odwilży. W mojej okolicy zresztą większość osób stawia na niepełne wyłożenie podjazdu po to by ta woda lepiej odpływała, trochę jest to kosztem estetyki, jednak funkcjonalność najważniejsza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 listopada 2014, 16:01

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie kostkę kładła firma pana Błaszczaka (http://www.kostka.info.pl/). Szybka, sprawna ekipa. Miałem własny plan, jak chcę,żeby podjazd wyglądał, więc pomogli mi wybrać odpowiedni kolor kostki, który będzie się dobrze komponował.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 grudnia 2014, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam u siebie kostkę www.kostka-ditrich.pl Kładziona już była dwa lata temu, swietnie się trzyma, poleciłem wielu znajomym, wszyscy sa zadowoleni. Bardzo dobra jakość surowca

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2014, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

no jakość surowca jest najwazniejsza to fakt, dlatego ja wlasnie szukalem dobrej kostki, ktora moglaby jakos dobrze wygladac z reszta domu, wybrałem http://gramar-kostka.pl/ i moge polecic dalej.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2015, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

A kto będzie Ci to układał? Pamiętaj, że kamień naturalny trzeba umieć położyć, bo wbrew pozorom nie robi się tego tak łatwo. Poza ceną dolicz sobie jeszcze robotę fachowców.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2015, 09:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy kamień czy kostka porządna – wszystko, jak jest dobrze zaaranżowane i porządnie ułożone to będzie ładnie i elegancko wyglądać. Warto się od razu zaopatrzyć w myjkę ciśnieniową, np. którąś z takich: apeks-system.com.pl/pl/Dom-i-ogrod/Urzadzenia-wysokocisnieni owe#top3 – moim zdaniem to sprzęt podstawowy jeśli chodzi o osoby, które posiadają przed domem takie nawierzchnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2015, 21:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Kostka też może ładnie wyglądać, wiadomo granit bardziej ceniony, tylko też nie pasuje do każdej aranżacji.

Mnie się osobiście bardziej od zwykłego szarego granitu podoba wersja czerwona, do ciemnej elewacji mojego domu pasowałaby jak ulał. :)



Fot. Bruk Bet

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2015, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: jerzyjerzy napisał: No to wiadomo. Ja położyłem u siebie położyłem kostkę
Hydrofuga, bo miałem wcześniej problemy ze spływaniem
wody w czasie jesiennych deszczy i wiosennych odwilży. W
mojej okolicy zresztą większość osób stawia na
niepełne wyłożenie podjazdu po to by ta woda lepiej
odpływała, trochę jest to kosztem estetyki, jednak
funkcjonalność najważniejsza.


To polecam też od razu kostkę zaimpregnować, bo jeżeli w okresie deszczy jest tyle wody u Ciebie to materiał będzie ją chłonąć i kostka szybko będzie do wymiany. Trzeba użyć preparatu do impregnacji ochronnej betonowej kostki brukowej przed wodą i powstawaniem tłustych plam np. po oleju silnikowym. Ja u siebie użyłem Dynasil ST-Bruk i w ogóle nie mam problemów z wilgocią. Wytworzyła się niewidzialna powłoka ochoronna. Dodatkowo preparat świetnie dezaktywuje wszelkie pęknięcia i bardzo ładnie odnawia kolor kostki :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2015, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Granitu na szczęście nie trzeba impregnować, chociaż można to zrobić jeśli ktoś jest na tyle uparty i przekonany, że poprawi to kondycję takiej nawierzchni. Zresztą impregnacja nierównej powierzchni jest trochę trudniejsza niż płaskiego betonu. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2015, 06:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale jak nie ma takiej potrzeby to nie ma. Kostka granitowa broni się sama dobrze. Ja mam u sibie położą na podjeździe i moim zdaniem super wygląda, bez wzgledu na to ile czasu juz leży.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 238

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >