Materace

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

1 czerwca 2012, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś ma jakieś doświadczenia z firmą materace-dla-ciebie . Chcę kupić u nich materace jednak nie lubię kupować w ciemno. Proszę o pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 czerwca 2012, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć,
ja kupiłam u nich 1 materac nie mam żadnych zastrzeżeń.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 czerwca 2012, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Czesc!
Moj znajomy ma dobre doświadczenie z firma materace-dla-ciebie.pl kupił ostatnio u nich materace i bylo wszystko ok. Przy okazji dał mi kupon rabatowy na zakup materacy u nich w sklepie BW136 o wartosci 50zl!! MOze komus sie przyda;p
Pozdro, ewela

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2012, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

dzień dobry wszystkim, ja otrzymałem bon na poduszkę, jak kupiłem materac BAMBOO firmy Senactive, w sklepie internetowym www.przyjemnysen.pl, poduszka ortopedyczna-regulowana jest wykonana z materiału bardzo ekskluzywnego niki, jak na niej się to rano wstaję bez bólu głowy, ramion, karku, przeszły mi drętwienia w rękach, szumy w uszach i mroczki w oczach, poduszka robi swoje a materac, również jest super, nie wstaję rano połamany, tylko wypoczęty i trochę niezadowolony, że noc trwa tak krótko !!! polecam materac i poduszka GRATIS to super połączenie !!!

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2012, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam www.treenes.pl posiadam z materac ze złotą nitką i jestem z niego zadowolony, moja ocena to 6 , śpię mi się wygodnie i zdrowo, warto dbać o swoje zdrowie, bo jest bezcenne !!!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lipca 2012, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

materace-dla-ciebie nigdy nie spotkałam się z taką firmą, słyszałam od koleżanki że firma na poziomie to www.przyjemnysen.pl pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2012, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc to nigdy tam nie kupowałem,więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć na ten temat. Poczytaj opinie,im więcej pozytywnych tym oczywiście lepiej.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 sierpnia 2012, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sprawdziłem firmę z materacami http://przyjemnysen.pl/ kupiłem u nich materac i jestem bardzo zadowolony-a jeśli ktoś jest z okolic Raciborza, województwo śląskie to można przetestować w salonie Rameta materace.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2012, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

witam, polecam matę na podczerwień, kupiłam ją na stronie internetowejwww.treenes.pl pozdrawiam !!!

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2012, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

jesli materace przez inernet to ja zdecydowanie polecam http://www.przyjemnysen.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zastawa stołowa Liczba postów: 103 Grupa: Porady i op... Lubię mieć mieszankę od sasa do lasa talerzy, kubków, misek... Więc u mnie na jednym stole prawdziwa porcelana staje koło najpodlejszego fajansu, aluminiowy wid...
  • Firma do przeprowadzki do Słowacji Liczba postów: 15 Grupa: Porady i op... Jupiter Przeprowadzki jeżdżą po całej Europie, mnie przeprowadzali i jestem bardzo zadowolony, na ich stronie jest też oferta przeprowadzki Słowacja https://jup...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 4 Grupa: Porady i op... Cześć. Kiedyś tak utknąłem w kolejce w banku, że siedziałem dwie godziny. Myślałem o tym, jak trochę poprawić humor i może wygrać coś drobnego. Stronę top 10 ca...
  • Co zrobić żeby meble się nie rysowały? Liczba postów: 20 Grupa: Porady i op... Mówią, że naprawdę jest lepsza jakość i trwałość. Poszperałem trochę w tym temacie i znalazłem kilka miejsc, które oferują doskonałe opcje sklejki specjalnie na...
  • Jaki dobry materac wybrać? Liczba postów: 66 Grupa: Porady i op... Przeczytajcie również te porady - https://www.kujawy.info/aktualnosc/jakie -cechy-powinien-miec-materac-dwuosobowy/ . Wybór materaca dla pary warto dobrze przemyś...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 115

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >