Meble biurowe w Krakowie

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

9 listopada 2016, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

My kupowaliśmy meble na zamówienie z tej firmy http://www.meblegal.com.pl/. Bardzo mi się podobają widać, że są zrobione z materiałów dobrej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2016, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

A zaglądaliście na www.KamilaMeble.pl ? Bo teraz mamy nowe kolekcje mebli do biura oraz domu, oczywiście wszystkie wysokiej jakości wykonania w oryginalnej kolorystyce.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 marca 2017, 09:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre mam doświadczenia z marką Meblomex, oni działają już dobre 20 lat, także nie jest to firma z przypadku. Na stronie meblomex.com.pl jest do nich kontakt. Zamawiałem zarówno meble biurowe jak i stricte hotelowe. Dobre ceny, jasne warunki, nie rozczarowałem się też jeszcze w kwestii użytych materiałów. Nie robią na tańszych zamiennikach, także można być spokojnym co do trwałości.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2017, 15:21

Zgadzam sie: good 1 bad

Jeśli chodzi o wyposażenie biura czy magazynu polecam sklep internetowy http://www.log-system.pl/. Udało mi się dostać wszystkie potrzebne produkty, a poza tym skorzystałem z fachowej pomocy, gdzie pracownicy dokładnie wszystko wymierzyli i zaproponowali mi najlepsze rozwiązanie. Polecam

Ten post był edytowany przez bibi2 dnia: 10 marca 2017, 15:24
Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2017, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba wszystkie rodzaje krzeseł i foteli jakie istnieją sprzedaje Ergoexpert. Pierwszy raz to zamawiałam fotele do domu u nich, a ostatnio do swojego gabinetu obrotowy model od firmy Bejot. To już jest zdecydowanie najwyższa klasa wśród foteli taka limuzyna wśród aut, ale było warto. Żadnych problemów z kręgosłupem, wszystko jest idealnie wyprofilowane, w ogóle nie czuję że siedzę ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2017, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do mebli biurowych, to polecam poszukać ich również w sklepach internetowych, nie tylko w Krakowie gdzie jednak wybór masz o wiele mniejszy. Zerknij na Krudo.pl gdzie znajdziesz kilka ciekawych kolekcji oraz ekskluzywne oświetlenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2017, 15:17

Zgadzam sie: good 0 bad

No hej. Dużo jest teraz firm które robią meble na wymiar. W takich miejscu jak kuchnia to sobie nie wyobrażam żeby wstawiać meble nie docięte pod konkretny projekt. Nasza kuchnia jest w całości wykonana przez stolarzy z MJ -fajnemeble.net. Obsługa na duży plus, nie kazali nam na meble długo czekać i też transport odpowiednio zabezpieczyli żeby meble gdzieś podczas przewozu nie zostały uszkodzone. Dobra cena, modny kolor, estetycznie meble fajnie korespondują z aranżem pomieszczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2017, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Niedaleko Wadowic jest dobra firma która produkuje meble na wymiar, na stronie fajnemeble.net jest dokładny namiar do nich. To rodzinny zakład stolarski, robią różne typy mebli, można zamówić u nich rzeczy do biura, ale też do domu, do kuchni itp. Mi robili w ostatnim czasie szafę wnękową i też stół z krzesłami do jadalni tutaj kupowałem.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2017, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Kompleksową ofertę ma zakład MJ i Synowie. Projektują, robią wizualizację mebli, organizują transport i to co najważniejsze czyli produkują meble. Udało mi się wszystko w jednym miejscu załatwić, nie musiałem ganiać od jednego wykonawcy do drugiego jak potrzebowałem mebli do pokoju. Na pewno dzięki temu udało się sporo czasu zaoszczędzić, wydaje mi się, że naprawdę szybo dostałem zamówienie, w każdym razie na pewno zgodnie z umową, na czas tak jak uzgadnialiśmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2017, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli chodzi o dobre meble wysokiej jakości wykonania i oryginalnym designie, to warto zajrzeć także do nas, zajmujemy się tym na co dzień i chętnie pomożemy podczas wyboru :)



Meblerafalszczapa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 247

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >