Modne elewacje

« Powrót do artykułu: Modne elewacje | « Powrót do grupy: Aktualności

3 sierpnia 2020, 21:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Modna = trwała, bo nie będziemy przecież co chwilę zmieniać elewacji. ;) Dlatego podrzucam fajne porównanie trwałości klinkier vs klinkier elastyczny https://www.youtube.com/watch?v=JDdTawm-b_Q

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Kontrola jakości z zastosowaniem badań nieniszcząc... Liczba postów: 29 Grupa: Aktualności Profesjonalne usługi pomiarowe świadczy firma IGEL. Zlecenie pomiarów specjalistom z IGEL rozwiązuje problem braku sprzętu do wykonywania pomiarów.
  • Czego dotyczy leasing w Polsce? Liczba postów: 14 Grupa: Aktualności Wiele firm bierze obecnie w leasing sprzęt komputerowy. Podobnie jak auta po leasingu, stanowią one łakomy kąsek, by kupić taniej markowy laptop czy komputer. T...
  • Nowa strona internetowa www.roben.pl Liczba postów: 8 Grupa: Aktualności Dziękuję za polecenia, ale mi wydaje się, że skorzystam z oferty firmy https://daob.pl/ jak patrzę na poprzednie realizacje i cenę względem jakości wydaje mi si...
  • Bezpieczeństwo w magazynie Liczba postów: 168 Grupa: Aktualności Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo w magazynie na pewno warto wybrać wysokiej jakości wyposażenie jak szafy socjalne, czy regały magazynowe. Dlatego zapraszamy do n...
  • Nowa kopalnia kruszyw Liczba postów: 7 Grupa: Aktualności Świetnie, że trafiłam na ten wątek, ponieważ szukam firmy, która w ofercie posiada dozator kruszywa. Czy możecie polecić jakieś dobre firmy z długoletnim działa...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16205 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 144

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >