Nowoczesne rozwiązania w kuchni

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 38 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸

9 września 2015, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mowa o nowoczesnych rozwiązaniach w kuchni to nie sposób zapomnieć o designerskim stole oraz komplecie krzeseł,a tak się składa że u nas znajdziecie kilka naprawdę ciekawych propozycji,zobaczcie na
www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 września 2015, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że warto zwrócić uwagę przede wszystkim na blaty granitowe warszawa bo to właśnie blat jest tym elementem, który w znaczący sposób decyduje o funkcjonalności kuchni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 września 2015, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesność połączona z klasyką. To idealne połączenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2015, 18:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Pod warunkiem, że połączoną mądrze, z dobrym doborem materiałów, ręka dobrego projektanta byłaby mile wskazana :)
https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2015, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

dla mnie idealna kuchnia to kuchnia jasna, pełna przypraw i zapachów ziół w doniczkach... to kuchnia uporządkowana i taka, która zachęca do gotowania. taki efekt udało mi się osiągnąć z Verlani i powiem szczerze, że to mnie uszczęśliwia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2015, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

jasna kuchnia powiększa wnętrze, ale nie do konca jets praktyczna, ja coś o tym wiem, bo mam jasną kuchnie, uwielbiam gotować, więc dużo czasu spędzam również na je czyszczeniu, ponieważ każde zabrudzenia widac. Ostatnio kupowałam troche nowych rzeczy do kuchni w sklepie dajar upolowałam rewelacyjne garnki marki Ambition, oni promowali też hell's kitchen więc stwierdziłam że będą dobre.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2015, 16:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem nowoczesna kuchnia nie może powstać bez ogromnej "wyspy", najlepiej z granitu lub czegoś podobnego. Powinna mieć też dużo światła i możliwe jak najwięcej przestrzeni. Uwielbiam takie aranżacje! :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2015, 18:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Zerknijcie sobie np. na ten tekst http://remoncjusz.pl/styl-afrykanski-dzikosc- natury-wewnatrz-salonu.html. Ja właśnie chcę w tym stylu urządzić swoje mieszkanie ;D

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2015, 20:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukajcie inspiracji na dobrych stronach wnętrzarskich, gazetach, na forach bardzo fajne oryginalne rzeczy można spotkać.

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

12 listopada 2015, 23:10

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam białe meble takie z połyskiem od firmy www.siemieniako.pl już same te meble sprawiają że kuchnia wygląda bardzo nowocześnie i elegancko. Wszystko mam pięknie pochowane do szafek i dzięki temu nie mam chaosu w kuchni.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 38 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 277

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >