Nowoczesne meble do salonu

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

30 marca 2017, 07:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, niedługo wprowadzamy się do naszego nowego domu. Chcemy urządzić wszystko w nowoczesnym stylu i tu moja prośba do Was może podpowiecie nam, gdzie mogę takie mebelki kupić. Zależy nam aby przede wszystkim były dobrej jakości ale za jakieś rozsądne pieniądze. Pięknie dziękuję za wszelkie namiary.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2017, 08:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Debora, możesz zajrzeć do gdmmeble.com mają dość szeroki i moim zdaniem bardzo ciekawy asortyment i na pewno Ci się spodobają ich meble. Praktycznie cały salon urządziliśmy ich meblami, ale moją dumą jest ich stół ze szklanym blatem, ktory wśród naszych znajomych zrobił prawdziwą furorę. Każdemu się podoba, polecam Ci bo to faktycznie nowoczesne i bardzo eleganckie modele.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2017, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Myśle że jak pochodzisz po różnych salonach meblowych, tak powiedzmy wybierz 3 i z każdego gwarantuje, że znajdziesz to co cie interesuje

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2019, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetne meble wybraliśmy sobie na scandicsofa.pl. Pieknie wykonane z naprawdę dobrych jakościowo materiałów i wiecie co wcale tak duzo za nie nie daliśmy. W porównaniu z innymi sklepami to u nich jest nawet taniej, a jakość znacznie lepsza. Przede wszystkim konstrukcje są zrobione z drewna a nie z płyty, a to daje wieksze gwarancje dłuższego ich użytkowani.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2019, 08:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ładne meble można kupić na slf24.pl na dodatek są rzeczywiście jak to mówiła znajoma dobrze zrobione, a ja dodam od siebie, że w przystępnych cenach. dwa razy już braliśmy od nich i nie narzekamy, faktycznie są dobre i pięknie sie prezentują. W planach jest kolejny zakup i może jeszcze dziś podejmiemy decyzję, które z tych https://slf24.pl/krzesla.html wybrać. Kilka modeli sie nam podoba i przyznaję, że mamy małą zagwozdkę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2019, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Aktualnie jestem na etapie wyboru nowoczesnej meblościanki. Koniecznie musi być w połysku, pojemna i najlepiej jakby miała oświetlenie LED - dla lepszego efektu wizualnego.
Jak na ten moment znalazłam takie: https://www.mirjan24.pl/1373-nowoczesne-meblo scianki

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2019, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

W salonie nie powinno zabraknąć komfortowego narożnika. Ja zamawiałam go u polskiego producenta, w sklepie CAYA DESIGN. Świetna jakość, system modułowy, wysoka jakość materiałów obiciowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2019, 21:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Wasze oferty rzeczywiście są świetne. Wybiorę coś z tego do swojego salonu.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2020, 20:45

Zgadzam sie: good 0 bad

A tutaj https://lubiemeble.pl/salon już zaglądaliście? Można tam kompleksowo urządzić salon. Takie wyjście jest naprawdę ciekawe, ponieważ w ten sposób zaoszczędzicie sporo. Mają tam wiele propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Meble muszą być funkcjonalne oraz eleganckie. Poza tym ważne jest również to, aby były solidnie wykonane.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2020, 16:56

Zgadzam sie: good 0 bad

A co sądzicie o meblach z Agata meble?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 251

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >