Ocieplenie poddasza - czym najlepiej ?

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸

28 marca 2019, 19:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest to bardzo dobra technologia, efekt jest trwalszy oraz bardziej szczelny od styropianu czy wełny. Korzystałem z Ocieplenia Pianą Pur zamkniętokomórkowej w piwnicy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2019, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogólnie to wełna raczej się wydaje najlepszym rozwiązaniem na taką izolację. W sensie efektywności i łatwości montażu. Tylko warto mieć wręcz ortodoksyjne podejście do BHP bo wełna potrafi naprawdę zaszkodzić ludzkiemu ciału. Trzeba mieć rękawice, kombinezony robocze, maskę, okulary - warto dopilnować nawet wykonawcy żeby potem nie było płaczu i pociągania do odpowiedzialności inwestora.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2019, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

uważam, że warto skonsultować się z fachowcami http://www.remonteam.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2019, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Można powiedzieć, że pianka PUR z Teksasu QuadFoam500, dostępna w Polsce przez https://doskonalaizolacja.pl/#about-us i bardzo dobrze się sprawdza przy ocieplaniu dachów, podłóg, stropów, ścian. Lambda na potwierdzonym poziomie 0,038 W/mK, więc moim zdaniem bez porównania lepsza od krajowych odpowiedników. U mnie poszedł natrysk prawidłowo. Z polecenia miałem wykonawcę od Doskonałej Izolacji. W wąskich miejscach idealnie się sprawdziła. Poza tym ekipa nawet pozbierała odpady, natrysk regularny, bez przerw, w minusowej temperaturze. Zero problemów technicznych do tej pory.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2019, 12:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jak Krzysztof, uważam że pianka Pur najlepiej sprawdza się do ocieplania poddasza. U mnie wykonała taką pracę firma http://art-mat.com.pl/ bardzo szybko i sprawnie, a szczególnie dokładnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 czerwca 2019, 17:46

Zgadzam sie: good 0 bad

hmm najlepiej skontaktować się z firmą, która się na tym zna

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2019, 22:21

Zgadzam sie: good 0 bad

My robiliśmy ocieplenie poddasza za pomocą pianki PUR. Super się sprawdza. Prace wykonywała ta firma http://termoizolacjepur.pl, polecam, rzetelni i bardzo sumienni fachowcy.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2019, 19:20

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie też decyzja padła na piankę - marki Izoplus. Czuć różnicę w porównaniu do wełny – pianka zapewnia zatrzymanie większej ilości ciepła. Duży plus za łatwy montaż, dobre wypełnienie każdej powierzchni. Generalnie jestem zadowolony, bo ta metoda bije na głowę inne.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2019, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja niestety ocieplałem sam – musiałem. I zrobiłem to styropianem docietym na wymiar. Szpary uzupełniłem pianą montażową i do tej pory jest ok. Nie ma problemów. Styropian jest lekki, praktyczny, można go samemu montować nie używając przy tym masek, rękawic, kombinezonów i tak dalej. To bardzo duży komfort

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2021, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie po prostu skutecznym rozwiązaniem jest piana PUR, wszędzie wejdzie, równomiernie się rozchodzi, nie ma możliwości, aby na przykład były jakieś mostki termiczne, które są potem problemem właśnie zagrzybienia. Kompleksową izolację pianą pur wykonuje firma http://termoizolacjewloclawek.pl/, robią do dobrą pianą, dokładnie, bez problemów

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki tynk? Liczba postów: 754 Grupa: Robimy izol... Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę mógł za bardzo pomóc.
  • Usterka przy ociepleniu bloku. Liczba postów: 6 Grupa: Robimy izol... Tynk na ociepleniu – pierwsza usterka. Gdy na ścianie pojawia się siatka pęknięć odwzorowująca układ płyt styropianowych, to jest to ... webmailer ionos
  • Wełna czy styropian? Co będzie lepsze? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy izol... To ja podpowiem wam, że w miejscach trudno dostępnych sprawdzą się ocieplenia metodą wdmuchiwania granulatu celulozy i wełny. Tu sobie więcej o tym poczytajcie,...
  • Suprema Liczba postów: 367 Grupa: Robimy izol... A może warto zastanowić się tutaj nad izolacją natryskową? To bardzo dobre i zarazem praktyczne rozwiązanie,wystarczy wybrać tylko firmę która się tym zajmie. W...
  • Jakiej firmy styropian-ocieplenie budynku Liczba postów: 24 Grupa: Robimy izol... Najlepiej kierować się jakością i parametrami. Na pewno nie należy kupować styropianów producentów chwalących się najniższymi cenami, gdyż mogą one nie mieć odp...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19170 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 367

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >