Ogrodzenie ogrodka?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

17 lipca 2007, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

czy jest jaks niewysoka siatka do ogrodzenia ogrodka? pojecie niewysoka nalezy rozumiec jako metr na przyklad!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lipca 2007, 17:16

Zgadzam sie: good 0 bad

czesc
jeśli chodzi o siatki ogrodzeniowe, to wybór na rynku jest ogromny. Musisz przejrzeć katalogi producentów, badz przejsc sie do jakiegos spacjalistycznego marketu. Takie czasy, ze tylko miec kase--a wszystko można kupic :)
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lipca 2007, 15:42

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam siateczke pantanetu Garden mozna kupic metrowa, jest zielona i szybko sie stawia :D

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2007, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

ja w castoramie kupilem swoja tylko nie pamietam jakiej firmy byla i slupki ze spinkami do kompletu

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2007, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam ogrodzenie z siatki pantanet, nie 1 metrowe tylko 1,5 normalne ale bardzo dobrze sie sprawuje nie widac po nie zuzycia jak byla zielona tka jest zadnej rdzy itp

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2007, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

tez w castoramie widzialem stosunkowo tania siatke bo w leroyu juz tak tanio nie bylo

ps. pamietajcie ze mowie o zgrzewanej

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2007, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

A co to jest ten pantanet?

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2007, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

no to jest wlasnie siatka zgrzewana konkretnie betafenca, czyli google, wikipedia i sie dowiesz :D

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2007, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Siatka zgrzewana jest także w rolce to ludzie często mylą i opowiadają o ogrodzeniach panelowych. Jak sama nazwa wskazuje jest zgrzewana na łączeniach i jej otwory to kwadraty a nie romby jak jest to w tych klasycznych. Jest ona sztywniejsza, co jest olbrzymim plusem bo nie traci naciągu i łatwo się ją montuje. A podstawowa zaleta to jest znacznie trudniej ja rozciąć bo w plecionej wystarczy dwa ciecia i siatki nie ma!

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2007, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

ona tez ma zabezpieczenia przeciwko korozji?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >