Ogrodzenie działki

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸

25 sierpnia 2015, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Najfajniejsze są ogrodzenia wykonane z paneli ogrodzeniowych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 sierpnia 2015, 19:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj niestety nie mogę się z tym stwierdzeniem zgodzić. Może dla pustej działki czy zboku od sąsiada jednak na front zdecydowanie odpada.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2015, 18:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, panelowe zupełnie do mnie nie przemawiają. Bardziej będą chyba pasować gabiony albo mury samonośne na przykład te pozbruku, niż ogrodzenia panelowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2015, 23:34

Zgadzam sie: good 0 bad

No mury samonośne są najładniejszą wersją ogrodzenia i dla mnie takie jak milano są najestetyczniejszą wersją.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2015, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Również za najbardziej estetyczny rodzaj ogrodzenia uznaje mury samonośne, a jak jeszcze się napatrzyłem na te aranżacje od Pozbruka to już chyba nic z nimi nie wygra :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2015, 23:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Hm, bezsprzecznie dobre są te produkty pozbruku, a co myślicie o gabionach jako ogrodzeniu?? Czy ewentualnie jakimś elemencie wpasowującym się w "wystrój" ogrodu?? Ciekawa mogłaby być taka wstawka według mnie, oczywiście jeżeli pasowałaby do koncepcji ogrodu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2015, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że jak nie betonowe ani drewniane to zostają ci do wyboru ogrodzenia pcv. Z tego co wiem to bardzo dobry materiał na ogrodzenie, jest trwały - to na pewno i nie trzeba go tak odnawiac jak drewna i metalu. To najlepsze rozwiazanie w tym wypadku ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2015, 00:58

Zgadzam sie: good 0 bad

MariuszJab to te gabiony np. z metalu gdzie się wsypuje kamienie? Pozbruk tez ma coś takiego>

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2015, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakoś PCV nie bardzo kojarzy mi się z trwałością i wytrzymałością. Jednak w tym temacie jestem tradycjonalistą i opowiadam się za ogrodzeniem metalowym, dobrze zabezpieczonym przed korozją.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2015, 21:52

Zgadzam sie: good 0 bad

ottenjeden, tak, dokładnie o to mi chodzi. Hm, to dziwne bo jakiś czas temu nawet szukałem u nich na stronie(wpisywałem w wyszukiwarkę) i nic mi nie pokazywało, to zrozumiałem, że nie mają takiego produktu w swojej ofercie. Jesteś pewny, że to o pozbruk Ci chodzi, może jakaś inna firma z podobną nazwą??

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >