Ogrzewanie

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 50 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  18 19 20 21 22  ▸  ▸▸

31 stycznia 2017, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam ogrzewanie elektryczne na podczerwień od polskiego producenta, infrapanel.pl. Przy okazji zostawiam namiar. Określiłem potrzeby dotyczące ogrzewania, poprosiłem o wycenę i projekt wdrożenia. Wszystko bezpłatnie u nich, a w dodatku mogłem grzejnik przetestować przez tydzień w domowych warunkach. Już po dwóch dniach wiedziałem, że to jest to. Przyznam, że człowiek przy ogrzewaniu na podczerwień zupełnie lepiej się czuje. Nie ma tego zaduchu. Montaż bezproblemowy wykonany przez ludzi od producenta. Grzejnik ładnie wykonany, bez wad technicznych. Koszty zgodne z wyliczeniami producenta, więc można sobie zerknąć na stronę bezpośrednio. Wszystko się zgadza w rzeczywistości, żadnego przekłamania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lutego 2017, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja mam mam piec na ekogroszek i jestem bardzo zadowolony. Kupuje opał w http://weglosmyk.pl/index.php/oferta/ gdzie jest bardzo dobra jakość, a ceny przystępne. Wiec ogrzanie domu do takiej przyjemnej temperatury nie wynosi mnie dużo

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lutego 2017, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Kajuch napisał: a ja mam mam piec na ekogroszek i jestem bardzo zadowolony.
Kupuje opał w http://weglosmyk.pl/index.php/oferta/
gdzie jest bardzo dobra jakość, a ceny przystępne. Wiec
ogrzanie domu do takiej przyjemnej temperatury nie wynosi
mnie dużo


Przyjemnie tak truć sąsiadów? Trzeba nie mieć przyzwoitości by zachwalać ogrzewanie węglem!

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2017, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam ogrzewanie elektryczne na podczerwień od polskiego producenta, infrapanel.pl. Przy okazji zostawiam namiar. Określiłem potrzeby dotyczące ogrzewania, poprosiłem o wycenę i projekt wdrożenia. Wszystko bezpłatnie u nich, a w dodatku mogłem grzejnik przetestować przez tydzień w domowych warunkach. Już po dwóch dniach wiedziałem, że to jest to. Przyznam, że człowiek przy ogrzewaniu na podczerwień zupełnie lepiej się czuje. Nie ma tego zaduchu. Montaż bezproblemowy wykonany przez ludzi od producenta. Grzejnik ładnie wykonany, bez wad technicznych. Koszty zgodne z wyliczeniami producenta, więc można sobie zerknąć na stronę bezpośrednio. Wszystko się zgadza w rzeczywistości, żadnego przekłamania.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2017, 16:17

Zgadzam sie: good 0 bad

a o ile wzrosły Twoje rachunki za prąd, od kiedy grzejesz infrapanelami, czyli tak na prwadę elektrycznie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2017, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Co prawda ogrzewanie podczerwienią jest ogrzewaniem elektrycznym, ale koszt ogrzewania jest o 40 % niższy od tradycyjnych elektrycznych urządzeń grzewczych. Tajemnica tkwi w technologii. To tak jakby porównał żarówkę tradycyjną do żarówki ledowej. Obie są na prąd, ale zużycie energi diametralnie różne. Na naszej stronie internetowej podajemy realne zużycie energii w domach opomiarowanych, które ogrzewane są podczerwienią. https://www.enerbau.pl/koszt-ogrzewania-domu< /a>

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2017, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o c.o. w domku jednorodzinnym,gdzie zamieszkują osoby starsze najlepiej sprawdzają się grzejniki podłączone grubymi rurami,ponieważ długo utrzymują ciepło.Ponowne rozpalanie pieca rano podgrzeje szybciej wodę do zamierzonego efektu.Oszczędność szczególnie widać,gdy mamy piec na gaz.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2017, 18:25

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestiach związanych z ogrzewaniem zachęcam do kontaktu z www.twmtermo.pl . To bardzo solidne i sprawdzona firma.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2017, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Dość długo szukałem efektywnego grzejnika elektrycznego, który emituje promieniowanie podczerwone. Okazało się, że najlepsza wydajność wynika z ustawienia emitera podczerwieni. Trzeba brać grzejnik z emiterem umieszczonym na zewnątrz. Oferta infrapanel.pl spełnia takie normy. U mnie średnio koszt ogrzewania m2, dzięki ich technologii wynosi niecałe 2 zł/msc – odnowiona kamienica.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2017, 16:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak masz dobrą izolację budynku to oszczędzisz na grzejnikach na podczerwień. W przeciwnym wypadku koszty ogromne. U siebie w domu mam instalację opartą na grzejnikach elektrycznych polskiego producenta. Oddzielnie oczywiście C.W.U. Ten producent infrapanel.pl gwarantuje projekt, montaż, serwis i kilkanaście lat gwarancji. Przy dobrym rozmieszczeniu grzejników elektrycznych realnie oszczędzasz. U wskazanego przeze mnie producenta masz emiter podczerwieni umieszczony na zewnątrz grzejnika, więc wzrasta wydajność ogrzewania, a tym samym otrzymujesz niższe koszty eksploatacji urządzenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 50 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  18 19 20 21 22  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dom energooszczedny Liczba postów: 152 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • Pompa ciepła Liczba postów: 9 Grupa: Ekologiczny... Zastanawiacie się jaki piec wybrać. Poleca poczytać na stronie https://www.parex-kotly.com.pl/blog/jak- wybrac-piec-centralnego-ogrzewania-z-pod ajnikiem na tema...
  • Ocieplenie budynku Liczba postów: 221 Grupa: Ekologiczny... Odpowiednie ocieplenie jest zawsze bardzo ważne. Pod adresem: https://cels.pl/ocieplanie/piana/ podsyłam namiary na pianę PUR od marki Cels. Ci mają duże doświa...
  • Elektromobilość zasilana z fotowoltaiki - jak to d... Liczba postów: 3 Grupa: Ekologiczny... To bardzo ciekawy temat i myślę, że warto go śledzić, bo coraz więcej osób będzie korzystało z elektromobilności. Od siebie dołożę jeszcze ten artykuł https://s...
  • energooszczędny domcio Liczba postów: 87 Grupa: Ekologiczny... Ze swojej strony mogę Wam polecić ofertę firmy, z której sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli potrzebuje świadectwa energetycznego, to polecam Wa...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 169

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >