Ogrzewanie

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 50 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  16 17 18 19 20  ▸  ▸▸

26 września 2016, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik przemek986 napisał: ludwiczek, bardzo łatwo policzyć, że jest to zdecydowanie
najtańszy i jedyny (poza pozostałymi oze) ekologiczny
sposób ogrzewania. spójrz na wykres. wartości dla domu
200m2.





Tabelka dla inteligentnych inaczej. Prąd jest drogi w przypadku zastosowania piecy akumulacyjnych, grzejników konwektorowych lub mat grzewczych pod wylewką. Nowoczesne ogrzewania podczerwienią są tańsze o ok. 30 % od ogrzewań gazowych. Pompy ciepła są najtańsze, ale ich zakup nigdy się nie amortyzuje!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2016, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

to zupełnie bez sensu, przecież to są ODNAWIALNE źródła energii, a nie paliwa, które się wyczerpują..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 października 2016, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Sposobów ogrzewania z pewnością jest wiele, ale wydaje mi się, że kupno kotła jest tutaj najlepszym rozwiązaniem na ogrzanie. Ja korzystam z takiego rozwiązania. Kupiłem kocioł wieloolejowy od http://www.tec.com.pl/kotly.htm i za niewielkie pieniądze jestem w stanie ogrzać cały dom.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2016, 23:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: m656ss1 napisał: Sposobów ogrzewania z pewnością jest wiele, ale wydaje mi
się, że kupno kotła jest tutaj najlepszym rozwiązaniem
na ogrzanie. Ja korzystam z takiego rozwiązania. Kupiłem
kocioł wieloolejowy od http://www.tec.com.pl/kotly.htm i za
niewielkie pieniądze jestem w stanie ogrzać cały dom.


Trudno o wypisywanie większych głupot!
Za ile i jaki dom ogrzejesz tym kotlem?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2016, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja postawiłem na proste, tanie i ekologiczne rozwiązanie bez konieczności inwestowania w drogie instalacje. Moim źródłem ciepła jest wydajny pellet który by było oszczędniej kupuję przez stronę www.epellety.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2016, 21:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem jest ogrzewanie systemowe. U mnie dostarcza je firma http://www.termika.pgnig.pl/ i wszystko jest ok.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2016, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: jan223 napisał: Moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem jest ogrzewanie
systemowe. U mnie dostarcza je firma
http://www.termika.pgnig.pl/ i wszystko jest ok.


Wszystko, to znaczy co?

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2016, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

ja sobie niestety kolektorów nie zainstaluje, bo mam mieszkanie a nie dom. Postawiłem na gaz i podłogówkę i powiem wam ze całkiem nieźle zdaje to egzamin. w mieszkaniu jest ciepło i przyjemnie kiedy się grzeje. Jest tylko mały minus bo kiedy przyzwyczaimy sie do chodzenia po cieplej podłodze i ogrzewanie sie wyłączy to od razu zimno w stopy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2016, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Są mieszkania, gdzie można spotkać kolektory. Prostym przykładem są wieżowce z płyty, których balkony są umiejscowione od strony południowej. Doskonałe miejsce na kolektory. Sporo firm przebudowuje balkon na taką zasadę aby były w nich umiejscowione kolektory słoneczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2016, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie przy domu mamy zbiorniki z gazem płynnym. Jest to bardzo wygodne, czyste i przede wszystkim ekonomiczne gaz jest tani, cała obsługa bardzo prosta. Gaz nam dostarcza gal-gaz.pl w porządku firma

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 50 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  16 17 18 19 20  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 158

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >