Oświetlenie LED

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

14 lipca 2013, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie mam pytanie, czy na pewno koszty zakupu zwracają się się przy wymianie na ledy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lipca 2013, 17:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, choć fajnie byłoby gdyby ktoś podsumował wszystkie wydatki przed i po zamianie oświetlenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2013, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Kwota zwraca się systematycznie i odczujesz to przy rachunkach. LED-y są tansze w użytkowaniu na co dzień,wiem coś o tym,a do tradycyjnych żarówek nie ma najmniejszego sensu już wracać.


www.Ekolight.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2013, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Przed miałem rachunki po 170/190 zł, teraz po zmianie na LED mam 130/140 zł przy czym jest terma + tv + lodówka + pralka + laptop, jest zauważalna różnica http://megastore.pl/93501,Kanlux-Lampa-z-diod ami-POWER-LED-GARO-POWERLED6-E27-CW-8W-cieply-bialy.html

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2013, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Oświetlenie led jest znacznie tańsze niż tradycyjne żarówki ;) Jest energooszczędne - wiem to po sobie ponieważ od kiedy zamontowałem w domu takie lamy rachunki za prąd zmalały. Poza tym daje nieograniczone możliwości aranżacji - pasuje moim zdaniem przede wszystkim do nowoczesnych wnętrz.
Mogę Ci doradzić, gdzie zamawiam żarówki led: http://swiatswiatla.pl/index.php/cat/c18_Zaro wki-LED.html Z tego co się orientowałem mają tam najniższe ceny w sieci.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2013, 13:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie tak,większość kosztów zwraca się już po pierwszym miesiącu kiedy to możesz zauważyć o wiele niższe rachunki za energię,oświetlenie. Po roku czasu takiej instalacji led-ów różnica będzie naprawde znaczna.



www.MyLed.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2013, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ledy się zwracają, ale nie od razu i nie w całości. Zależy też jakie oświetlenie led wybierzesz, bo wyroby chińskie raczej nie pomogą, a zaszkodzą.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2013, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Nic nie zwraca się od razu w całości,przynajmniej ja nie znam takiej rzeczy i tutaj zawsze musimy swoje odczekać,ale z pewnością w przypadku żarówek LEd- warto.



www.Ekolight.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2013, 18:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, wszystko zależy też od zużywanej energii na oświetlenie. Oświetlenie LED na pewno jest energooszczędne i oszczędności są, ale przy małym zużyciu energii na oświetlenie to się po prostu może nie opłacać.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2014, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

oświetlenie led ma swoje plusy, może cenowo jeszcze jest trochę drogie, ale wydaję mi się, że warto jednak zainwestować w tego typu oświetlenie, co do barwy światła to jest ono przyjemne w odbiorze, w przeciwieństwie chociażby do żarówek energooszczędnych

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 329

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >